Po ilgos pertraukos folk rock grupė ‘Žalvarinis’ sugrįžta su nauja programa į muzikinį klubą ‘Vandenis’ – jau balandžio 1 dieną! Grupė šiemet švenčia dvidešimtmetį ir ta proga klausytojams dovanoja naujausią, ilgai lauktą studijinį albumą. ‘Žalvarinis’ sugrįžta į Palangą su nauju albumu ‘Cantabile’, kuris išleidžiamas vinilinėje plokštelėje. ‘Žalvarinio’ koncerte ‘Vandenyje’ skambės – ne tik naujausio, dešimtojo studijinio albumo ‘Cantabile’ kūriniai, tačiau ir populiariausios dainos, sukurtos per dvidešimt kolektyvo gyvavimo metų, tai ‘Alaus alaus’, ‘Kanapė’, ‘Mūsų naktys’, ‘Skridom bėgom’, ‘Oi ta ta’ ir daugelis kitų išsiilgtų kūrinių – koncerte muzikiniame klube ‘Vandenis’ balandžio 1 dieną.
Nepraleiskite progos išgirsti atsinaujinusio ‘Žalvarinio’, prisiliesti prie tradicijų ir pasveikinti grupę su jubiliejumi! Šventinis koncertas/albumo pristatymas – balandžio 1 dieną Palangoje, muzikiniame klube ‘Vandenis’.
Žalvarinis ir Marijonas Mikutavičius - "Oi Ta Ta"
https://bit.ly/3AXNI2c
Žalvarinis ir Veronika Povilionienė - "Einam tolyn"
https://bit.ly/35R0mVl
Žalvarinis - "Dėl žalio žolyno"
https://bit.ly/3vyZnE8
-
DURYS: 19:00
RENGINIO PRADŽIA: 20:00
STILIUS: folk rock | world
BILIETAI: 15 €
Pirkdami bilietus prisidedate prie pagalbos nukentėjusiems kare - Tamsta klubas dalį pajamų skirs organizacijoms, kurios padeda kariaujančiai Ukrainai ir jos žmonėms.
Dėl rezervacijų kreiptis tel.+37062033998