Balandžio 17 d. 17:30 val. kviečiame į antrąjį nemokamą filmo seansą Palangos kurhauze (Grafų Tiškevičių al. 1), bus rodoma nuotaikinga prancūzų komedija „Seneliai auklės“.
Filmo seansai yra dalis Europos Solidarumo korpuso projekto „Atviri visiems“, kurio metu, bendradarbiaujant su Lietuvos Raudonojo kryžiaus Palangos savanorių komanda, kartą per mėnesį, trečiadieniais, organizuojami nemokami, visai Palangos bendruomenei ir svečiams skirti filmų seansai bei, esant galimybei, pokalbiai įdomiomis temomis.
Filmo aprašymas:
Komedija. 2020 m. Režisierius: Philippe Guillard. Prancūzija. N-7.
Su lietuvišku įgarsinimu
Frankas ir Karina per vasaros atostogas priversti patikėti savo dukrą Kamij, kuri turėtų ruoštis bakalauro egzaminams, dviejų senelių globai. Kiekvienas iš jų turi savo nuomonę, kaip auklėti anūkę. Vienas jų – Andrė, į pensiją išėjęs žandaras, griežtas pedantiškas senukas, norintis laikyti anūkę griežtose rankose. Kitas – Tedis, buvęs naktinio klubo vadybininkas, dar nepamiršęs, kaip reikia linksmintis. Tarp senelių iš karto kyla ginčas dėl anūkės auklėjimo. Kol jie aiškinasi, kieno tvarka geresnė, Kamij išnaudoja situaciją savo naudai ir vasarą leidžia taip, kaip nori.
Vaidina: Gerard Lanvin, Olivier Marchal, Camille Aguilar, Anne Girouard, Jean-Francois Cayrey, Philippine Leroy-Beaulieu, Laurent Olmedo
Būsimi seansai:
Gegužės 15 d.
Birželio 12 d.
Liepos 17 d.
Rugpjūčio 21 d.
Rugsėjo 4 d.
Spalio 16 d.
Lapkričio 13 d.
Daugiau informacijos www.palangosjaunimas.lt
Vietų skaičius ribotas, rezervacija tel. +37061216325