Nekilnojamo turto skelbimai Palangoje

Aš noriu
NT skelbimai
Kaina
Tipas
Įrengimas
Būklė
Kambarys
Vietų automobiliui
Aukštas
Aukštų skaičius
Sklypas
Bendras plotas, кв.м.
Gyvenamasis plotas, кв.м.
Virtuvės plotas, кв.м.
Rodyti
Aš noriu
NT skelbimai
Kaina
Nuo
iki
Valiuta
Rodyti

NT skelbimai Palangoje

Nekilnojamasis turtas Palangoje

Miestas turi daugybę pastatų, kurių skaičius kasmet auga. Skyriuje „NT skelbimai“ galima nusipirkti, išsinuomoti, parduoti butą ar biurą. 

Nekilnojamojo turto Palangoje pasirinkimo niuansai

Galima išsinuomoti ar parduoti nekilnojamąjį turtą pasirinkus patogią vietą. Be naujų pastatų, skelbiama informacija apie antrinę rinką. Norėdami pasirinkti kambarį, turite užpildyti specialią formą, nurodydami:

  • Kiek kambarių turėtų būti
  • Biudžetas
  • Gyvenamosios vietos zona
  • Kuris aukštas

Po to galima peržiūrėti visus galimus skelbimus.

Skyriuje taip pat yra negyvenamasis nekilnojamasis turtas: biurų patalpos ir kiti komerciniai pasiūlymai. Čia galite pažymėti savo verslą, pasirinkdami patogią vietą. Yra galimybė nuomoti dirbtuves su teise pirkti.

Puslapyje yra žemėlapis, kuriame pažymėtos pirkimui svarbios patalpos. Nekilnojamąjį turtą galima išsinuomoti įvairiems laikotarpiams: ilgalaikiam ar trumpalaikiam. Sutartis vykdoma dalyvaujant nekilnojamojo turto agentūrai arba savarankiškai.

Skelbimus galima talpinti iš tarpininkų arba tiesiogiai iš savininkų. Paprastai ši informacija nurodoma kambario aprašyme. Norint, kad butą būtų galima greičiau nusipirkti ar išsinuomoti, būtina pridėti išsamų aprašymą su papildomomis nuotraukomis. Turėtumėte atidžiai laikytis nurodytos užpildymo formos, tada nebus jokių sunkumų.

Naudoti svetainę nuomoti ar parduoti patalpas dabar yra paprasta ir greita.

Rodyti