Foto Palangos

2019 m. liepos 6 d.
Renginio vieta
Rodyti

Palangos fotoreportažai

Šiandien kiekvienas nori savo atmintyje išsaugoti geriausias savo gyvenimo akimirkas. Deja, mūsų protas dar nėra tam pritaikytas, tačiau yra toks stebuklo įrenginys kaip fotoaparatas. Jo dėka šiandien turime galimybę stebėti Palangos nuotraukų reportažus iš ryškiausių ir nepamirštamų įvykių.

Mūsų kategorija „Foto“ taip pat skirtas dalintis nuotraukomis. Eidami į bet kurį Palangos renginį, visada galite apsilankyti svetainėje palangoje.info ir atsidurti viename iš albumų bei pasinerti į malonius prisiminimus. Mūsų pranešimų dėka galite sužinoti apie vidinę atmosferą klube, restorane ar kitoje įstaigoje, kurioje dar nebuvote.

Svetainėje palangoje.info galite rasti nuotraukų ne tik iš klubų, vakarėlių ir restoranų, bet ir iš mados šou, mokymo centrų ir dar daugiau. Jei esate užsiregistravęs svetainėje, savo nuotraukas galite įkelti patys. Taigi, jūs turite galimybę jais pasidalinti su draugais ir artimaisiais.

Mes stengiamės dėl jūsų, Palangos piliečiai ir miesto svečiai. Bet kuris vakarėlis vyksta su fotografu. Informaciniame pasaulyje, kur viskas keičiasi kiekvieną dieną greičiau ir dažniau norime sustabdyti gražiausias akimirkas.

Rodyti
Filtrai