Skelbimai Palangos

Kategorija
Avalynė, rūbai
Juvelyriniai dirbiniai
Prekės vaikams
Autodalys, reikmenys
Mototechnika
Spec. technika
Baldai
Audio, video, buitinė technika
Elektronika
Grožis ir sveikata, kosmetika
Gyvūnai, augalai
Ryšio priemonės
Įranga
Išsilavinimas
Kompiuterinė technika
Produktai
Medicina, sveikata
Dovanoja
Įvairūs
Paslaugos
Radinių biuras
Prekės ūkiui, pramonė
Buities reikmenys
Muzikos instrumentai
Sportas, turizmas, poilsis
Viskas jūrai
Remontas, statyba
Foto ir video
Pervežimai
Teisinės paslaugos
Hobis, pomėgiai
Verslas / finansinės paslaugos
Atvaizduoti:

Paskutiniai skelbimai

Esu nekilnojamojo turto brokeris. Dirbu didžiausioje Lietuvoje NT kompanijoje CAPITAL. Turiu didelę...
20:37, 2023 m. balandžio 19 d.
Nauji marškiniai. Nors rašo XL dydis, bet realiai užmažinti iki L. Mano ūgis 188, svoris 92 - man š...
20:11, 2023 m. balandžio 19 d.
Pop. akvarelė, akrilas. 2005m. Kaina - 699eur.
11:28, 2021 m. lapkričio 11 d.
Švytrinis popierius, pastelė. Palanga 2004m. Kaina 599eur.
10:21, 2021 m. lapkričio 11 d.
Greitai,kokybiškai,nebrangiai remontuoju kompiuterius Jūsų namuose. Esu laisvai samdomas kompiuteri...
15:28, 2019 m. gruodžio 17 d.

Skelbimai Palangoje

Kiekvienas žmogus namuose kaupia nebereikalingus daiktus. Mes ilgą laiką judame iš vienos vietos į kitą ir negalime rasti laiko juos tinkamai naudoti. Bet kažkam jie gali būti naudingi, tarnauti dar daugelį metų. Asmenims, norintiems atsikratyti nereikalingų daiktų, sukūrėme skyrių „Skelbimai“. Čia galite paskelbti informaciją apie gaminius ir organizacijas.

Kad vartotojas galėtų lengvai rasti jam reikalingą produktą ar paslaugą, mes juos identifikavome atskirose kategorijose. Dešinėje puslapio pusėje galite rasti garso ir vaizdo įrangą, drabužius, gaminius vaikams, įrangą. Taip pat buvo renkamos paslaugos, kurias teikia asmenys ir įmonės. Patogumui juos suskirstėme į veiklos sritis. Pavyzdžiui, srityje „remontas, statyba“ galite rasti profesionalių stogdengių, čerpių klojėjų ir kitų šios srities specialistų pasiūlymų. Plačiai atstovaujama mūsų katalogo, pramogų ir viešojo maitinimo įstaigose. Mažos nebrangios kavinės ir madingi restoranai - viską galite rasti mūsų kataloge. Iškart norime atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad atskiruose skyriuose pateikėme automobilių ir nekilnojamojo turto pardavimo skelbimus. Juos galima pasiekti pagrindiniame mūsų svetainės palangoje.info puslapyje.

Paprasčiausia ieškoti dominančio produkto ar paslaugos naudojantis paieškos eilute. Ten tereikia įvesti raktinį žodį. Netoliese galima pasirinkti tam tikro laikotarpio informaciją. Kažkas gali sudominti paskutinės dienos skelbimą, o kažkas turi pamatyti visus mėnesio pasiūlymus. Mes stengiamės kas dieną atnaujinti juostą, todėl savo svetainėje visada turime tik susijusius skelbimus.

Tiems vartotojams, kurie nori parduoti savo produktą, yra mygtukas „Pridėti skelbimą“. Mūsų paslauga leidžia ne tik išsamiai aprašyti daiktą, bet ir įkelti jo nuotraukas. Ši savybė yra labai naudinga tiems, kurie parduoda baldus, vaikų drabužius, augalus ar gyvūnus. Potencialus pirkėjas galės nedelsdamas įvertinti prekes ir netrukdyti jums klausimų telefonu. Mes labai rekomenduojame įkelti nuotraukas ir išsamiai aprašyti prekes. Taigi turėsite daugiau galimybių kuo greičiau „pritvirtinti“.

Palanga yra mažas miestas. Tačiau, susipažinti su pardavėju ir pirkėjui dažnai būna sunku. Norėdami kuo greičiau sudaryti abipusiškai pelningą sandorį, sukūrėme skyrių su privačiais skelbimais. Mėgaukitės pirkiniais ir išpardavimais!

Rodyti