Koncerte „Keturios fantazijos“ skambės romantinės klarneto ir fortepijono melodijos. Pirmoje dalyje girdėsime Roberto Šumano tris fantastines pjeses, Johano Bramso sonatą klarnetui ir fortepijonui Nr. 1. Įdomu tai, jog J. Bramso sonatos klarnetui ir fortepijonui buvo paskutinieji jo parašyti kamerinės muzikos kūriniai. Koncerte taip girdėsime dvi Italų operos fantazijas - virtuoziškus kūrinius, dažnai besikeičiančiomis temomis ir nuotaikomis.
Programa:
1. Robert Schumann „Fantastinės pjesės op.73”
2. Johannes Brahms „Sonata karnetui ir fortepijonui Nr. 1 Op. 120”
3. Donato Lovreglio “Fantasia La Traviata”
4. Carlo Della Giacoma “Cavalleria Rusticana Fantasia op. 83”
TOMAS MILERIUS studijavo Paryžiaus aukštesniojoje muzikos mokykloje (École Normale de Musique de Paris), šiuo metu tęsia mokslus Karališkojoje Briuselio konservatorijoje (Royal Conservatoire of Brussels). Yra laimėjęs Grand Prix tarptautiniame Karališkosios Škotijos konservatorijos konkurse Glazge, taip pat Grand Prix Lietuvoje vykstančiame konkurse „Muzika be sienų”, 2 vietą “Rizzardo Bino” konkurse Italijoje, Braone mieste, Milano regione, ir kt.
MARIJA MILERĖ studijavo Franz Liszt akademijoje Veimare, Vokietijoje, mokslus tęsia Folkwang menų universitete Esene, Vokietijoje. Yra pelniusi laureatės vardą F. Liszt konkurse “Pianoforte e Orchestra” Italijoje, 1 vietą “21 Century Art” konkurse Lietuvoje, taip pat 2021 metų vasarą sulaukė kvietimo sudalyvauti prestižiniame Kawai-Heinrich-Neuhaus fortepijono festivalyje ir atliko 14 koncertų maratoną skirtinguose Vokietijos ir Olandijos miestuose per 14 dienų.