„Strings Of Earth Orchestra“ - Vilniuje reziduojantis, bet visam pasauliui skambantis muzikos projektas, kurio pagrindinė misija - tyrinėti nuostabiąją muzikos visatą ir į šią patirtį įtraukti kuo daugiau klajojančių sielų.
Projekto istorija prasideda 2017-ų metų vasarą, kai vaikinas iš mažo Pietų Lietuvos miesto - Druskininkų, pradėjo rašyti dainas. Nuo tada iki dabar įvyko nemažai - virš 200 gyvų pasirodymų, kuriuose žmonės ne tik šoko, bet taip pat lipo ant scenos ir grojo kartu. Projekte sudalyvavo virš 50 Lietuvos ir užsienio muzikos atlikėjų. Stygos virpėjo ant "Galapagai", "Laisvės Piknikas", "Sostinės Dienos" festivalių scenų, grupė gavo kvietimus atvykti į L.A. ir Hainaną (Kinija). Koncertuose skambėjo repas, džiazas, regis, rokas, country, folkas, funkas. Vieną dieną jie galbūt gros ir techno? Kodėl gi ne. Šie vaikinai ir neseniai prisijungusi bosistė yra atviri ir draugiški įvairiems pasauliams, tai yra jų kūrybos esmė - išreikšti akimirkos jausmą ir pakilti virš kasdienybės, pasitelkiant dvi stipriausias jėgas žemėje - muziką ir meilę.
Šiuo metu grupė baiginėja savo debiutinį albumą bei koncertuoja kartu su vis drąsiau į repo pasaulį žengiančiu ir vis daugiau gerų atsiliepimų sulaukiančiu @Semi, kuris juos ir apšildys.
Ir pabaigai. SOE visados yra nusiteikę džemui ir mielai ant scenos priims norinčius išreikšti save.
Žodžiu, galite būti tikri - koncertas OLDMAN bus ypatinga muzikos šventė.
KLAUSYKITE:
Strings of Earth Orchestra.
JŪRA https://sptfy.com/7cJp
HUNTING SEASON https://bit.ly/3tjneXm
THE HOUSE https://bit.ly/3HWl83G
Sėdimų vietų skaičius ribotas, todėl prašome jas rezervuoti tel. +370 607 39394.
Dėkojame už supratingumą ir laukiame skambučių.
______________
Renginyje bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.
Šiame koncerte reikalingas Galimybių pasas ar kitas lygiavertis medicininis dokumentas iš E.sveikatos sistemos.
Renginio metu gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.