Šeštadienį, rugpjūčio 28-ąją, į Palangą atvyksta netikėta pora – Zita Kelmickaitė ir Free Finga. Nuo 11 valandos aikštėje prie Palangos Kurhauzo duetas palangiškiams ir miesto svečiams ruošia išskirtinę programą su Vytauto Didžiojo universiteto kameriniu orkestru. Įtraukiančios šventės metu žiūrovai galės laimėti įvairių prizų, pabendrauti su garsenybėmis ir netgi padiriguoti orkestrui.
Muzikologė, TV laidų vedėja Z. Kelmickaitė ir atlikėjas Free Finga šalia Palangos Kurhauzo (Basanavičiaus ir Vytauto g. sankirtoje) atvyksta ne atsitiktinai. Jiedu – išskirtinio LRT TELEVIZIJOS muzikinio projekto „Maestro“ dalyviai. Šventės metu Zita su Free Finga dovanos prasmingą pramogą – prieš VDU kamerinį orkestrą demonstruos savo dirigavimo įgūdžius, kvies susirinkusius žiūrovus išbandyti savo jėgas ir pasiklausyti visiems puikiai žinomų orkestro atliekamų kūrinių.
Zitos Kelmickaitės ir Free Finga programa su orkestru numatyta 11 ir 14 valandomis. Į renginio vietą kviečiame atvykti visą šeštadienį nuo 11 iki 17 valandos, kurioje galėsite bendrauti su projekto „Maestro“ dalyviais, dalyvauti viktorinoje ir laimėti LRT įsteigtų prizų. Šventės metu turėsite progą susipažinti ir su kitomis naujojo LRT televizijų sezono premjeromis. Renginys vyks po atviru dangumi ir yra nemokamas.
Renginio metu skambės gausybė visiems puikiai žinomų klasikos kūrinių. VDU kamerinį orkestrą ves Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vyriausiasis dirigentas ir projekto „Maestro“ komisijos narys Ričardas Šumila.