Rugsėjo dienomis jau dvidešimtšeštus metus iš eilės vyks Lietuvos asociacijos „Sportas Visiems“ organizuojamas festivalis „SPORTAS VISIEMS“, kurio metu festivalio dalyviai galės išmėginti daugiau nei 70 aktyvių fizinių veiklų, tame tarpe ir ZUMBĄ!
Zumba Naktis – tai ketvirtus metus iš eilės organizuojamas didžiausias šokių ir fitneso renginys Lietuvoje po atvirų dangumi, sutraukiantis daugybę Zumbos ir aktyvios veiklos mylėtojų į pajūrį.
Zumba Fitness programa bus įvilkta į kiek neįprastą spalvos formatą. „ZUMBA WHITE PARTY“ – taip skamba 2020-tų metų renginio tema! Pats laikas peržiūrėti savo spintas ir paieškoti kuo daugiau baltos spalvos turinčių rūbų ar aksesuarų (marškinėliai, šortai, pirštinės, kepuraitės, sportinė avalynė ir t.t.)
Jei esi neabejingas Lotynų Amerikos muzikai, uždegantiems šokiams ir gerai nuotaikai, kviečiame vasara pasitikti Palangoje!
Daugiau apie Lietuvos asociacijos "Gimnastika visiems" renginius Palangoje ir registraciją į juos rasite http://www.sportasvisiems.lt/
Renginio data ir laikas:
Rugsėjo 18 diena (PENKTADIENIS), 20:00 val.
Renginio trukmė: 2 val.
Renginio vieta: Jūratės ir Kastyčio sveras (prie fontano), Palanga
DĖMESIO! Treneriai norintys dalyvauti “ZUMBA WHITE PARTY” iki rugsėjo 15 d. Registruokites tel: +370 616 93475