Palangiškė Karolina Radžiūnaitė – vicečempionė Pasaulio taurės nuotolinėse Kata varžybose

Savaitgalį įvyko didžiausias online Karatė renginys – Pasaulio klubinės Kata taurės varžybos. Šiose varžybose dalyvavo daugiau nei 1000 sportininkų, 126 klubai iš 26 pasaulio šalių. Shodan mokyklos vaikų komanda komandinėje įskaitoje užėmė 3 vietą, tai buvo geriausias Lietuvos klubų pasirodymas, kiti Lietuvos klubai liko už prizininkų pakilos.

Vicečempione tapo Karolina Radžiūnaitė, kuri šešioliktfinalyje laimėjo prieš rusę Sofiya Kubrak, aštuntfinalio kovoje nugalėjo lenkę Julia Pracka, ketvirtfinalyje laimėjo prieš ukrainietę Veronika Kovalyk, o pusfinalyje įveikė ukrainietę Daria Dymura. Shodanietė džiaugėsi sidabro medaliu, kadangi finale po atkaklios kovos pralaimėta romunei Teodora Bucur.

Rugilė Krajinskaitė tarp 24 varžovių užėmė 7 vietą. Pirmoje kovoje įveikė olandę, antroje rumunę, pralošė ketvirtfinalyje ukrainietei.

Aras Barzdžius tarp 20 dalyvių užėmė 5 vietą. Ketvirtfinalyje Aras nusileido būsimam čempionui varžovui iš Rumunijos.

Garbingai kovojo ir techniką puikiai demonstravo, tačiau ankstesnėse kovose iš varžybų pasitraukė Eva Janušonytė, Rūta Petraitytė, Domas Vavilovas, Joris Macas, Airidas Tarnys, Natalija Vitkutė, Andrėja Gigaitė, Gabija Latviūnaitė, Gustas Petrošius.

Karatė kiokušin mokykyklos „Shodan“ trenerių komanda džiaugiasi visais savo auklėtiniais, kurie šiuo sunkiu metu randa motyvacijos ir noro tobulėti, nuosekliai bei sąžiningai sportuoja ir siekia sportinių aukštumų.

didžiausias online Karatė renginys Pasaulio klubinės Kata taurės varžybos Shodan mokykla Palangiškė Karolina Radžiūnaitė vicečempionė