Ketvirtajame kėlinyje palūžę „Kuršiai“ turėjo pripažinti „Astanos“ pranašumą

Paskutiniąsias draugiškas rungtynes prieš prasidedant naujajam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui sužaidę „Palangos Kuršiai“ savo sirgalių akivaizdoje rezultatu 72:87 (22:30, 15:13, 23:23, 12:21) krito prieš Nursultano „Astanos“ ekipą.

Rungtynes palangiškiai pradėjo didele energija ir su varžovais iš Kazachstano žengė koja kojon – įpusėjus pirmosioms 10 minučių rezultatas buvo lygus, 15:15. Į duobę kritę „Palangos Kuršiai“ kėlinį baigė atsilikinėdami 8 taškais, o antrojo ketvirčio metu šeimininkus jau slėgė ir 12 taškų deficitas (29:41). Visgi Quincy Tayloro ir Augustino Jankaičio inicijuotas spurtas 8:0 leido kurorto komandai antrąją rungtynių pusę pasitikti atsiliekant per du tolimus metimus (37:43).

Panašus buvo ir trečiojo kėlinio scenarijus – po pertraukos sugrįžę Palangos krepšininkai svečius paleido į priekį, tačiau sėkmingą atkarpą ketvirčio pabaigoje sužaidę „Kuršiai“ į lemiamas 10 susitikimo minučių keliavo atsilikdami 60:66. Rungtynių kontrolę Palangos miesto komanda paleido būtent ketvirtajame kėlinyje – rezultatui esant 68:75 Dusano Risticiaus ir Aleksandro Zhigulino vedami kazachstaniečiai surengė spurtą 14:0 ir nuo šeimininkų atitrūko per 19 taškų skirtumą, kuriam panaikinti laiko nebeužteko.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 22 (10/18 met., 20 naud. bal.), Augustinas Jankaitis 14 (6/9 met., 7 atk. kam.), Robertas Keliačius 12 (3/4 trit. met., 10 atk. kam.).

„Astana“: Dusanas Risticius 25 (30 naud. bal., 11/17 dvit. met., 9 atk. kam.), Aleksandras Zhigulinas 16 (2/3 trit. met.), Coty Clarke 13 (3/3 trit. met.).

Šia dvikova „Palangos Kuršiai“ baigė savo draugiškų rungtynių ciklą ir nekantriai laukia artėjančių Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) kovų. Sezoną kurorto komanda atidarys išvykoje, spalio 3 dieną, kuomet susitiks su Jonavos „BC Jonava“ komanda. Pirmasis išbandymas savo sirgalių akivaizdoje laukia jau spalio 5 dieną, kai Palangos arenoje priimsime Kauno „Žalgirio“ dublerių komandą.

18:01, balandžio 24 d.