Palangos jaunučių komanda iškovojo LT U15 salės tinklinio čempionato bronzą

Palangos jaunučių komanda iškovojo LT U15 salės tinklinio čempionato bronzą

2024 m. balandžio 20-21 d. Kaune vyko  2023/2024 m.Lietuvos U15 jaunučių mergaičių (2009 m.g.) salės tinklinio čempionato  finalinės kovos. 

Palangos SC – Sporto klubo JŪRA mergaičių komanda šiame čempionate iškovojo trečiąją vietą. Mūsų miesto komanda, kurios sudėtyje yra dvylika mergaičių, gimusių 2010-2011 m., ir tik trys mergaitės, gimusios 2009 m., drąsiai kovojo čempionate su metais vyresnėmis priešininkėmis ir pasiekė labai aukštą rezultatą – 3 vieta iš 23 dalyvavusių komandų.

Pusfinalyje Palangos tinklininkės kovojo su duomeninga Klaipėdos SC Viesulo komanda. Labai sunkiose ir atkakliose rungtynėse su Klaipėdos aukštaūgėmis mūsų mergaitės 1:3 (25/21, 28/26, 21/25, 25/19) nusileido klaipėdietėms. Dėl 3-osios vietos palangiškės kovojo su Panevėžio SC komanda ir užtikrintai laimėjo rezultatu 3:0 (10/25, 18/25, 18/25). Čempionato nugalėtojomis tapo Kauno SM “Startas-1” komanda, Klaipėdos SC Viesulas-1 komanda užėmė antrąją vietą. 

Net dvi mūsų miesto žaidėjos buvo išrinktos į geriausiųjų žaidėjų penketuką. Miglė Gailevičiūtė buvo išrinkta geriausia čempionato libero žaidėja, o Indrė Vambutaitė nominuota kaip sąžiningiausia tinklininkė.

Galutinė komandų lentėlė:

I-Kauno SM Startas-1

II-Klaipėdos SC Viesulas-1 

III- Palangos SC

IV- Panevėčio SC

V- VMSM Sostinės Tauras-1

VI- VMSM Sostinės Tauras-2

VII- Vilniaus raj.SM

VIII-Gargždų SC

IX – Kauno SM Startas-4

X- Kauno SM Startas-2

XI- Šilalės SM

XII- ISTA Green

XIII – Klaipėdos TA

XIV -Raseinių KKSC

XV- Kauno SM Startas-3

XVI -Kelmės SC

Sveikiname trenerę Diana Mažeikę ir komandos sportininkes: Jutą Maciulevičiūtę, Izabelę Navickaitę, Aurūnę Kazakauskaitę, Laimą Mariją Kairytę, Miglę Gailevičiūtę, Kariną Lengvinaitę, Evą Jokšaitę, Elą Vaitulionytę, Indrę Vambutaitę, Ūlą Vasiliūnaitę, Beatričę Griškevičiūtę, Liepą Stankevičiūtę, Meidą Daukantaitę, Gabiją Kubiliūtę, Emiliją Bilinskytę-Milkovičiūtę. 

Dėkojame su mergaitėmis dirbusiam fizinio rengimo treneriui Matui Gailevičiui ir KOPA GYM. Dėkojame visiems parėmusiems ir padėjusiems komandai pasiekti tokį aukštą rezultatą. 

Sėkmės ateities startuose!

Palangos jaunučių komanda iškovojo LT U15 salės tinklinio čempionato bronzą, nuotrauka-1 Palangos jaunučių komanda iškovojo LT U15 salės tinklinio čempionato bronzą, nuotrauka-2 Palangos jaunučių komanda iškovojo LT U15 salės tinklinio čempionato bronzą, nuotrauka-3 Palangos jaunučių komanda iškovojo LT U15 salės tinklinio čempionato bronzą, nuotrauka-4
Palangos jaunučių komanda LT U15 salės tinklinio čempionatas bronza Palangos SC tinklinis Sporto klubo JŪRA mergaičių komanda
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,921