Mirė Palangos visuomenininkė, politinė veikėja Aldona Kaminskienė

Mirė Palangos visuomenininkė, politinė veikėja Aldona Kaminskienė

Liūdna žinia socialiniame tinkle pasidalijo Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

„Netekome palangiškės Aldonos Kaminskienės – aktyvios mūsų miesto visuomenininkės, politinės veikėjos, ilgametės Valstybinės mokesčių inspekcijos sistemos vadovaujančios darbuotojos. 

Aldona Kaminskienė gimė 1947 m. kovo 17 d. 

Būdama 43 – ejų metų, A.Kaminskienė tapo istorinės – pirmosios atkūrus Lietuvos nepriklausomybę 1 –ojo šaukimo Palangos miesto tarybos narė, ją iškėlė tuometė Lietuvos krikščionių demokratų partija. Aktyvi Palangos visuomenės veikėja kurorto miesto Taryboje ir Valdyboje darbavosi dvi kadencijas – nuo 1990 iki 1995 metų bei nuo 1995 iki 1997 metų. Tad ir Aldonos svaria dėka Palanga, išgyvenusi istorinius to meto įvykius ir ką tik atkurtos valstybės kūrimo politinius bei ekonominius sunkumus, žingsnis po žingsnio žengė link pokyčių, plėtros ir pripažinimo Lietuvos bei tarptautiniame turizmo pasaulyje.

Aldona stovėjo ne tik prie demokratiškai išrinktos pirmosios šių laikų Palangos valdžios ištakų, bet buvo ir Nepriklausomybę paskelbusios valstybės mokesčių administratoriaus sistemos viena iš pirmųjų darbuotojų. Ji nuo 1990 metų balandžio 1 d. net dvylika metų darbavosi Valstybinėje mokesčių inspekcijoje ir iki 2012 m. kovo 19 d. vadovavo Klaipėdos apskrities VMI Palangos padaliniui. Tai ir jos dėka dabar ši institucija traktuojama ne tik kaip griežta mokesčių administratorė bei tikrintoja, bet ir kaip pagalbininkė bei patarėja kiekvienam mokesčių mokėtojui.

Visos miesto Tarybos ir Palangos bendruomenės vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą darbo savivaldoje tradicijas pratęsusiam p. Aldonos sūnui – Palangos miesto savivaldybės administracijos Juridinio ir personalo skyriaus vadovui Petrui Kaminskui, taip pat visai šeimai ir artimiesiems, visiems, pažinojusiems p. Aldoną. Mes ją prisiminsime kaip didelį autoritetą turėjusią vietos visuomenininkę, politikę, puikiai išmaniusią miesto reikalus ir dėjusią daug pastangų, kad mūsų visų mylima Palanga klestėtų... Kaip itin kompetentingą mokesčių specialistę... Kaip visad pasitempusią ir nuolat besišypsančią moterį...

Be galo liūdna, kad išeina Palangos istoriją kūrę žmonės... Tegu Jums būna lengva smėlėta pajūrio žemė.

Aldona Kaminskienė bus pašarvota Palangos laidojimo namuose šiandien nuo 12 valandos, atsisveikinti galima iki rytojaus vidurdienio. Laidojama bus rytoj 12 val. Palangos senosiose kapinėse“, – pranešė Š. Vaitkus.

Aldona Kaminskienė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,939