Ž. Grigaitis sugalvojo dar vieną triuką, kaip nustebinti palangiškius ir miesto svečius

Žilvinas Grigaitis.
Žilvinas Grigaitis.

Verslo konsultantas, prekių ženklo „Ž Jewellery“ įkūrėjas Žilvinas Grigaitis karališkosios linijos segių kolekciją papildė naujomis segėmis. Naujausios jo sukurtos segės išsiskiria tiek savo dydžiu, tiek forma, o jų puošybai naudoti swarovski akmenys, gintaras, oniksas.

„Šiais metais, atsižvelgiant į bendrą geopolitinę situaciją, man norėjosi įnešti naujų spalvų ir pateikti kiek neįprastus ir ramesnius derinius. Todėl ir spalvas, ir akmenis rinkausi subtilesnius, švelnesnius“, – sakė Ž. Grigaitis.

Ž. Grigaitis naujausias seges nusprendė pristatyti originaliai – nustebindamas tiek vietinius, tiek Palangos miesto svečius. Todėl bendradarbiavimas su klaipėdiete interjero dizainere Rasa Dambrauskaite, kuri jau dvidešimt septynerius metus dirba vitrinų dekoratore, pasirodė drąsi, bet labai įdomi. „Idėja papuošti R. Dambrauskaitės kuriamus žiedus mano segėmis gimė spontaniškai, draugiškai besišnekučiuojant su menininke. Labai džiaugiuosi, kad mums pavyko realizuoti šią idėją ir dabar tiek Rasos kurtomis gėlėmis, tiek mano segėmis gali pasigrožėti visi viešintys ar gyvenantys Palangoje. Smagu, kad Palangos butiko „Grožio Simfonija“ savininkė Violeta Šiugždienė taip pat sutiko bendradarbiauti“, – džiaugėsi Ž. Grigaitis.

Pasak Ž. Grigaičio, dabar Palangos butiko langai išties atrodo labai įspūdingai ir kasdien traukia smalsius praeivius. „Masyvūs baltų gėlių žiedai traukia praeivių akis. Todėl džiaugiuosi, kad tiek mano segės, tiek dizainerės sukurtos gėlės džiugins ne tik vietinius, bet ir Palangos miesto svečius. Tikiuosi, kad tai įkvėps ir kitus butikus papuošti savo vitrinas. O man visada gera grįžti į Palangą, nes tai miestas, turintis išskirtinę dvasią“, – sakė verslininkas.

Ž. Grigaitis sugalvojo dar vieną triuką, kaip nustebinti palangiškius ir miesto svečius, nuotrauka-1 Ž. Grigaitis sugalvojo dar vieną triuką, kaip nustebinti palangiškius ir miesto svečius, nuotrauka-2 Ž. Grigaitis sugalvojo dar vieną triuką, kaip nustebinti palangiškius ir miesto svečius, nuotrauka-3 Ž. Grigaitis sugalvojo dar vieną triuką, kaip nustebinti palangiškius ir miesto svečius, nuotrauka-4 Ž. Grigaitis sugalvojo dar vieną triuką, kaip nustebinti palangiškius ir miesto svečius, nuotrauka-5 Ž. Grigaitis sugalvojo dar vieną triuką, kaip nustebinti palangiškius ir miesto svečius, nuotrauka-6 Ž. Grigaitis sugalvojo dar vieną triuką, kaip nustebinti palangiškius ir miesto svečius, nuotrauka-7 Ž. Grigaitis sugalvojo dar vieną triuką, kaip nustebinti palangiškius ir miesto svečius, nuotrauka-8 Ž. Grigaitis sugalvojo dar vieną triuką, kaip nustebinti palangiškius ir miesto svečius, nuotrauka-9 Ž. Grigaitis sugalvojo dar vieną triuką, kaip nustebinti palangiškius ir miesto svečius, nuotrauka-10 Ž. Grigaitis sugalvojo dar vieną triuką, kaip nustebinti palangiškius ir miesto svečius, nuotrauka-11
Žilvinas Grigaitis Ž Jewellery Palanga
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 1,025