Atlikėja Gintė pristato Palangoje filmuotą vaizdo klipą „Buvo malonu“

Gintė Sičiūnaitė / J. Urbonavičiūtės nuotr.
Gintė Sičiūnaitė / J. Urbonavičiūtės nuotr.

Lietuvos populiariosios muzikos scenoje šiandien debiutas – atlikėja Gintė Sičiūnaitė pristato savo pirmąjį singlą ir specialiai jam sukurtą vaizdo klipą pavadinimu „Buvo malonu“.

Iš įvairių muzikinių televizijos projektų žinoma atlikėja, prieš kelis metus dainavusi grupėje „balú“, kur buvo pagrindinė vokalistė, pagaliau žengė tvirtą žingsnį pradėdama savo solinę karjerą.

Kaip sako pati Gintė, ši diena buvo ilgai laukta.

„Tikrai jaudinuosi, bet čia tas gerasis jaudulys – labai norisi visiems parodyti savo muziką, nes labai ilgai to laukiau. Iš tiesų tai geras jausmas, apima tokia pilnuma. Vis tiek kiekvieno atlikėjo karjeroje ateina tas momentas, kai jis pradeda kurti savo muziką, ir tada reikia arba ją leisti, arba palikti gulėti stalčiuose.

Tą norą visada turėjau, nuo pat profesionalaus dainavimo pradžios, tik galvojau, kada gi pagaliau ateis tas laikas. Ir tas laikas atėjo, turbūt dar ne iki galo tai suprantu, bet labai džiaugiuosi“, – pasakojo G. Sičiūnaitė.

Gintė Sičiūnaitė, J. Urbonavičiūtės nuotr.
Gintė Sičiūnaitė, J. Urbonavičiūtės nuotr.

Muziką ir žodžius dainai „Buvo malonu“ parašė pati atlikėja, o aranžuotę kūrė norvegų prodiuseriai Bjørnas Holmeslandas ir Snorre Bergerudas. Singlas „Buvo malonu“ yra pirmasis iš būsimo Gintės solinio minialbumo, kuris, planuojama, pasirodys spalio pabaigoje.

Pasak Gintės, jeigu reikėtų šią dainą apibūdinti keliais žodžiais – tai būtų vasaros vakaras prie jūros, stebint saulėlydį. Jaukumas, šiluma ir pilnatvės jausmas, kai stebi gamtos didybę.

„Buvo malonu“ parašiau tarsi iš tokios stebėtojos pozicijos. Nesieju jos visiškai su jokiais konkrečiais gyvenimo įvykiais, bet kai tik apie ją pagalvoju, man ji iškart primena pajūrį, vasarą, tuos pačius saulėlydžius. Kai rašiau šią dainą, būtent ir galvojau apie namus, apie Palangą.

Gintė Sičiūnaitė, J. Urbonavičiūtės nuotr.
Gintė Sičiūnaitė, J. Urbonavičiūtės nuotr.

Kai dabar susimąstau, iš tiesų gal net ir mačiau kažkokias konkrečias Palangos vietas, todėl ir klipas, matyt, gimė toks, net neįsivaizdavau, kad galėtume jį filmuoti kažkur kitur. Tokia visada ir buvo mano svajonė – kai bus kažkoks pristatymas, nesvarbu, singlo, albumo ar panašiai, kad tikrai labai norėčiau tai susieti su Palanga, su namais, vasara ir su tuo jaukiu jausmu, šiluma ir gražiais prisiminimais“, – sakė Gintė.

Gintė Sičiūnaitė, J. Urbonavičiūtės nuotr.
Gintė Sičiūnaitė, J. Urbonavičiūtės nuotr.

Vizualinį „Buvo malonu“ sprendimą atlikėjai padėjo įgyvendinti vaizdo menininkė Justė Urbonavičiūtė, dar žinoma Kissi Ussuki slapyvardžiu.

Kaip sako Gintė, norisi, kad jos dainose klausytojas atrastų jaukumą, ramybę, kad galėtų pajausti bendrumo jausmą ir žinoti, kad jis nėra vienas, ir tą patį jaučiame visi.

„Aš manau, kad visi žmonės, nors gal ir patys kartais to nelabai supranta, nori to bendrumo jausmo, kažkokio bendro potyrio, tos nostalgijos gerąja prasme.

Man tikrai labai svarbu, kad mano muzika sužadintų tą jausmą. Todėl būtent ir tas Palangos pajūris, ta jūra ir tos pušelės man kelia labai didelę nostalgiją, nes ten praleidau savo vaikystę“, – kalbėjo G. Sičiūnaitė.

LRT
Muzika Gintė Sičiūnaitė Vaizdo klipas Palanga
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,928