Monika Marija Paulauskaitė – atlikėja, savo balsu ir žemaitišku nuoširdumu, penktajame „Lietuvos balso“ sezone užkariavusi visos Lietuvos širdis ir užtikrintai iškovojusi nugalėtojos titulą.

Kovo mėnėsį, Monika Marija, surengė grandiozinį turą po Lietuvą, kuriame kartu su Vilniaus Bigbendu, gražiausiais kūriniais pasakojo savo sėkmės istoriją ir dar kartą įrodė, jog jos balsas iš savo vietų gali pakelti visas didžiąsias šalies arenas.

Gegužės 16 dieną Monika Marija pristatė itin lauktą premjerą – pirmąjį singla „Safe Zone“, kurį įrašė kartu su kompozitoriumi Mariumi Leskausku. Vasaros pabaigoje altikėja nustebino ir antruoju autoriniu kūriniu „Tavo Rankose“, kurį pirmą kartą gyvai pristatė tūkstantinei miniai Vilniaus Rotušės aikštėje vykusiame festivalyje FREE FEST. 

Birželio 26 dieną oficialiai paskelbta, kad Monika Marija tapo viena iš Mokytojų unikaliame ir pirmą kartą į Lietuvą atkeliavusiame projekte „Lietuvos Balsas. Vaikai!“. Pirmą kartą naujame amplua išvysti Moniką Mariją televizijos žiūrovai galės 2019 m. sausio mėnesį, projektui pasiekus televizijos ekranus.

Artimiausiuose atlikėjos planuose – pirmasis atlkėjos albumas, kurį Monika Marija pristatys gruodžio mėnesį įvyksiančiame ture.