Visos Lietuvos kurorto komanda „Palangos Kuršiai”, pirmosiose NKL reguliaraus sezono namų rungtynėse susikaus su Kauno „Žalgirio-2” komanda. Visuomet kovingai nusiteikusiems varžovams iš Kauno, kartu su visais palangiškiais ir miesto svečiais, norime sukurti ypatingai karštą ir įsimintiną atmosferą Palangos arenoje – rekordinį reguliaraus sezono rungtynių lankomumą! Todėl visa širdimi palaikyti „Palangos Kuršių” ateikite patys, būtinai kartu pakvieskite draugą ar kaimyną ir visi kartu tapkime šio rekordo dalimi, o mūsų žaidėjai pažada atiduoti visas savo jėgas gražiam žaidimui ir pergalei pasiekti, nes tik visi kartu mes žaidžiame ryžtingai!

Visų rungtynių metu Jūsų visų laukia ypatingos staigmenos, galimybė pakalbinti įžymius varžybų svečius bei išgirsti unikalų Paulinos Skrabytės solo pasirodymą!

Komandos rėmėjas – grįžtamojo ryšio programėlė „SYPE” (www.sypeapp.com) – kviečia visus rungtynių žiūrovus, visiškai paprastai ir inovatyviai dalintis savo emocijomis, pastebėjimais ar patarimais ir kiekvieną mėnesį vienas „Palangos Kuršių” fanas bus apdovanotas už geriausią įžvalgą, patarimą ar tiesiog gerą emociją! 

Parsisiuntę „SYPE” ieškokite „Palangos Kuršių krepšinio arena” ir ten palikite savo komentarus. Programėlę galite parsisiųsti čia (arba ieškokite „SYPE” reklaminio stendo arenoje ir ten nuskenuokite QR kodą):

Android telefonams - https://tinyurl.com/SYPEAPP-googleplay
iOS telefonams - https://tinyurl.com/SYPEAPP-appstore

Įėjimas į namų rungtynes Palangos arenoje NEMOKAMAS.
#BCKURSIAI #VisosLietuvosKurortoKomanda