Rugpjūčio 18 d. Palangoje vyks „Stiklita” paplūdimio futbolo taurės turnyras. Manoma, kad kovos pajūryje bus ypač intriguojančios.

Turnyre jau užsiregistravo dauguma ekipų, kurios neseniai baigė „Stiklita” paplūdimio futbolo čempionatą, tarp jų – ir prizininkai. Tačiau, skirtingai nuo Lietuvos čempionato, kuris vyko trimis turais, kiekvieno mačo vertė Palangoje bus didesnė.

Turnyras Palangoje šalia pagrindinės gelbėtojų stoties (Žvejų g. 2A) vyks pagal FIFA taisykles. Keturios komandos užėmusios pirmas 4 vietas 2018 m. Lietuvos paplūdimio futbolo čempionate, burtų keliu padalijamos į dvi grupes, kad nesusitiktu tarpusavyje pirmame varžybų etape. Kitos ekipos į grupes bus išskirstytos taip pat burtų keliu. Pirmąsias dvi vietas savo grupėse užėmusios komandos išeina į pusfinalius.

Rungtynės vyksta du kėlinius po 10 minučių nestabdant laiko, tik finalą sudarys paplūdimio rungtynių standartus atitinkantys trys kėliniai po 12 minučių (taip pat nestabdant laiko).

Nugalėtojams atiteks “Stiklita” taurė, o prizininkams - vertingi apdovanojimai. LFF rėmėjų prizai laukia ir varžybų žiūrovų.

Plačiau: https://lff.lt/news/5162/palangoje-intriguojantis-papludimio-futbolo-turnyras/