Vayus – tai gyvybės kvėpavimas, penkių vėjų energija, kuri protą verčia mąstyti, o kūną judėti. Šį kartą nusprendėme, kad kūnui ir protui reikia dar daugiau gryno oro. Todėl jau rugpjūčio 3-5 d. į Palangą atvyksta rimta gniūžtė didžėjų, o renginio pikas - tai prie pat jūros iškildinta scena ir Dienos Šokiai!

~

Jūsų sielovada ir kūno kultūra rūpinsis net trys iškilūs atlikėjai iš užsienio - Les Yeux Orange (FR), Philipp Markovich (UA), Ken Kuusk (EE), geidžiamiausias lietuvis prie pulto - Manfredas (LT) bei kiti puikiai žinomi vardai.

Šeštadienį 12 ryto renginys kelsis į ypatingą vietą prie pat jūros. Užtenka šokti vien dūmų, strobų ir tamsos priedangoje! Iki pat nakties čia šoksime iš visos širdies. Pažadame du dalykus: aplinka - magiška, garsas - nuostabus.

Rąžė, kaip ir priklauso upei, veda prie jūros. 
Tad rugpjūčio 3-5 d. eikime su visa Rąžės komanda prie jūros drauge!

~~~~~~

Les Yeux Orange (FR)
Sultingos elektroninės muzikos melomanų duetas iš Prancūzijos. Ilgamečiai muzikos kolekcionieriai ja dosniai dalinasi internete ir šokių aikštelėse. 
Išleido jau tris EP, įkūrė leidybinę kompaniją ir dabar yra itin laukiami svečiai tarpe muzikos gurmanų visoje Europoje. Lengva, svaiginanti ir išradinga muzika ypatingai dera prie kurorto nuotaikų.
http://www.lesyeuxorange.com
https://soundcloud.com/les-yeux-orange

~

Manfredas (LT)
Lietuvos didžėjų laivo smaigalys. Lietuviškas eksportas. Vardas, kurio pristatinėti nereikia. Dėl jo grįžta emigrantai! Nors žinant staigų Manfredo išpopuliarėjimą - nėra sudėtinga pataikyti į jo diskoteką bet kurioje šalyje, kurioje lankotės.
https://soundcloud.com/manfredas 

~

Philipp Markovich (UA)
Kijeve esančio klubo „Closer“ residentas. Labai sužavėjo jo pozityvus ir spalvotas setas per „Strichka“ festivalį gegužę, tad nusprendėme jį pasikviesti ir pas save. 
https://soundcloud.com/philipp-markovich 

~

Ken Kuusk (EE) 
Disco dj, vinyl head’as, vakarėlių organizatorius ir šiaip pozityvus bičas, kuris priverčia šokti visus. Gyvena Taline, bet dažnai sutinkamas Berlyne ir Kopenhagoje. 
Pats save laiko didžėjumi, kuris žmonėmis pristato muziką, apie kurios egzistavimą jie net nenutuokė.
https://soundcloud.com/mrkuusk

~

Mario Moretti x Elboe (LT)
Būna tiesiog didžėjai, kurie pagroja, padaužo, palinksmina. Arba būna selektoriai, kurie savo grojimą paverčia kelione laiku su krūva netikėtumų ir niekad negirdėtų kūrinių. Būtent į šią kategoriją ir papuola šie du Palmės diskotekų kurstytojai.
https://soundcloud.com/moretti
https://soundcloud.com/elboe

~

Clicklounge (LT)
"Opium" klubo rezidentas ir visiems gerai pažįstamas selektorius, kurio pristatinėti per daug ir nereikia. 
https://soundcloud.com/clicklounge

~

Pinigai x Black Feeling (LT)
Perono programų direktorius ir finansinių ataskaitų magnatas. Vienas iš Šilutės, kitas vietinė legenda. Pinigai x Black Feeling, duetas ne kartą pakėlęs pozityvaus house bangą pajūryje atvyksta dienos šokiams.
https://soundcloud.com/pinigai
https://soundcloud.com/blackfeeling

~

Oyster (LT)
Naujosios didžėjų kartos atstovas, grojantis sultingas bei eklektiškas selekcijas. Greitai įsitvirtinęs Lizdo ir Tarp Dviejų Aušrų komandose bei pamiltas Lietuvos šokėjų.
https://soundcloud.com/austrevicius-jonas

~~~~~~

N - 18. 
Facecontrol'as - bus.