Festivalis Kino Pavasaris | Vilnius International Film Festival, jau ne kartą svečiavęsis pievoje su projektu Kino karavanas, šiemet I Love Palanga susisuks jaukią savo vasaros rezidenciją. Joje iki rudens išvysite geriausius šių metų "Kino pavasario" filmus. Skanaus jūsų širdims, akims ir ausims!

ŠVENTA VIETA
THE PLACE
2017 / Italija / 105 min / N-13

Režisierius - Paolo Genovese
Scenarijaus autoriai - Paolo Genovese, Isabella Aguilar
Aktoriai - Valerio Mastandrea, Marco Giallini, Alba Rohrwacher, Vittoria Puccini, Rocco Papaleo, Silvio Muccino, Silvia D'Amico, Vinicio Marchioni, Alessandro Borghi, Sabrina Ferilli, Giulia Lazzarini
Prodiuseriai - Giampaolo Letta, Marco Belardi
Operatorius - Fabrizio Lucci
Montažas - Consuelo Catucci
Kompozitoriai - Maurizio Filardo
Pardavimo agentas - True Colours
Platintojas - Kino Pavasaris Distribution
Dialogai - italų
Subtitrai - lietuvių

„Į šį minimalistinį filmą sukvietęs pačius geriausius šiuolaikinius Italijos aktorius Genovese tęsia commedia all’italiana tradicijas ir kuria šiuolaikinėms aktualijoms jautrų filmą, kuriame keliamas vienas svarbus filosofinis klausimas – ką žmogus pasiryžęs padaryti dėl savo troškimų?“ (A. Račaitytė)

Praėjusių metų „Kino pavasario“ žiūrovų favorito „Tobuli melagiai“ režisierius Paolo Genovese netruko sukurti dar vieną įdomių psichologinių peripetijų kupiną filmą. Bet šį kartą ne sukto siužeto komediją, bet intriguojančią susipinančių likimų dramą. Joje paslaptingas vyriškis, visada sėdintis prie to paties stalo, tame pačiame restorane „Vieta“ sako galįs išpildyti svarbiausią kiekvieno žmogaus troškimą. Tačiau už tai jis turi įvykdyti neįprastą paslaptingojo vyro užduotį. Žmonių ryžtas padaryti bet ką dėl savo svajonės verčia susimąstyti apie žmogiškumo ribas ir humanizmo grūdą, slypintį net ir savanaudiškiausiame individe. Filmas sukurtas pagal sėkmingas „Netflix“ serijas „The Booth at the End“.