Palangoje policija iš trijų jaunuolių paėmė į narkotikus panašių medžiagų

Asociatyvi Unsplash.com nuotr.
Asociatyvi Unsplash.com nuotr.

Palangoje policija nustatė tris jaunus vyrus, turėjusius, kaip įtariama, narkotinių medžiagų.

Kaip pranešė policija, penktadienio vakarą, apie 22 val., Saulėtekio take, atlikus dalinę 35 metų vyro apžiūrą, kuprinėje rastas stiklinis indas su augalinės kilmės, galimai narkotine medžiaga.

Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Šeštadienio naktį, apie 0.05 val., Ganyklų gatvėje atlikus dalinę 26 metų vyro apžiūrą, striukės kišenėje, cigarečių pakelyje rasti du plastikiniai maišeliai.

Juose buvo baltos spalvos milteliai, galimai narkotinės medžiagos. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Taip pat naktį, apie 2.30 val., Vytauto gatvėje, atlikus dalinę 18-mečio vaikino apžiūrą, kelnių kišenėje buvo rastas plastikinis maišelis su augalinės kilmės, galimai narkotine medžiaga.

Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė nedidelį kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagų neturėdamas tikslo jų parduoti ar kitaip platinti, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba bauda, arba areštu.

Policija sako, kad kurorte daugėja nusikaltimų, susijusių su disponavimu narkotinėmis medžiagomis.

Palanga narkotikai policija jaunuoliai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,922