Žemės sklypų savininkų dėmesiui: raginame suskubti ir sutvarkyti savo teritorijas

Žemės sklypų savininkų dėmesiui: raginame suskubti ir sutvarkyti savo teritorijas

Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius informuoja, kad vadovaujantis Savivaldybės tarybos patvirtintu „Nenaudojamų, apleistų kitos paskirties žemės sklypų nustatymo tvarkos aprašu“, atlikus patikrinimą vietoje nustatomi apleisti, nenušienauti, apaugę krūmais ir piktžolėmis sklypai, identifikuojami jų savininkai, užpildomas nenaudojamų, apleistų ar netinkamai naudojamų žemės sklypų nustatymo Palangos mieste apžiūros aktas, kuris perduodamas Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtintai komisijai.

Sutikrinus duomenis bei atlikus pateiktų duomenų analizę, iki liepos 10 d. sudaromas preliminarus apleistų žemės sklypų sąrašas.

Viešosios tvarkos skyrius į preliminarų sąrašą įtrauktus žemės sklypų savininkus ir naudotojus raštu per 5 (penkias) darbo dienas nuo preliminaraus Sąrašo sudarymo informuoja apie valdomo objekto įtraukimą į Palangos miesto savivaldybės teritorijoje esančių nenaudojamų, apleistų žemės sklypų Sąrašą.

Asmuo, gavęs pranešimą, jog jo valdomas žemės sklypas numatomas įtraukti į Apleistų žemės sklypų sąrašą, per 20 kalendorinių dienų nuo šio pranešimo išsiuntimo dienos gali pateikti Komisijai motyvuotą prašymą ir dokumentus, įrodančius, kad žemės sklypas neatitinka apraše nurodytų kriterijų, t. y. žemės sklype nėra laikomas statybinių medžiagų ir (ar) metalo laužas, ir (ar) aplinką teršiančios, higienos ir sanitarijos normų neatitinkančios medžiagos ar daiktai (akivaizdžiai netvarkingos, techninių reikalavimų neatitinkančios transporto priemonės, jų dalys, nenaudojami statybiniai vagonėliai ir pan.), nėra kaupiamos šiukšlės; žemės sklypas nėra apleistas (apaugęs sumedėjusiais augalais, žole ir pan.,) yra nušienautas.

Atkreipiame dėmesį, kad, vadovaujantis 2023-06-27 Palangos miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T2-174 1.4. papunkčiu, 2024 metais nenaudojamų, apleistų ne žemės ūkio paskirties sklypų savininkų laukia 4 (keturių) procentų tai yra iki 10 (dešimt) kartų padidintas žemės mokesčio ar žemės nuomos mokesčio tarifas.

Visus savininkus raginame suskubti ir sutvarkyti priklausančias teritorijas.

Žemės sklypų savininkų dėmesiui: raginame suskubti ir sutvarkyti savo teritorijas, nuotrauka-1

Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus inf. 

Palangos miesto savivaldybė administracija Viešosios tvarkos skyrius „Nenaudojamų apleistų kitos paskirties žemės sklypų nustatymo tvarkos aprašu“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,933