„Iki“ atidarė dvi atnaujintas parduotuves: Panevėžyje bus dar patogiau, o Šventojoje pirkėjų lauks didžiausias asortimentas mieste

„Iki“ atidarė dvi atnaujintas parduotuves: Panevėžyje bus dar patogiau, o Šventojoje pirkėjų lauks didžiausias asortimentas mieste

Ketvirtadienį po renovacijos duris skirtinguose miestuose atvėrė dar dvi modernios prekybos tinklo „Iki“ parduotuvės. Panevėžyje, Ukmergės g. 18, pirkėjų vėl laukia pamėgta, tačiau nuo šiol dar patogesnė didžiausio formato parduotuvė. Tuo tarpu Šventojoje gyventojai ir poilsiautojai apsipirkdami galės rinktis iš gausiausio asortimento mieste, specialiai pritaikyto vasaros sezonui. Investicijos į dviejų parduotuvių atnaujinimus siekia arti 4,5 mln. Eur.

„Nuolat rūpinamės, kad pirkėjai apsipirkti galėtų greitai ir sklandžiai, todėl intensyviai tęsiame „Iki“ parduotuvių plėtrą ir rekonstrukcijas. Parduotuvės Šventojoje ir Panevėžyje jau yra pamėgtos lankytojų, tad investavome į jų atnaujinimą, kad vietos gyventojų ir keliautojų po šalį lauktų naujas, patogesnis kategorijų išdėstymas, plati prekių įvairovė, gausybė naudingų nuolaidų ir akcijų. Atnaujintose parduotuvėse bus dar lengviau apsipirkti tiek kasdienai, tiek apsirūpinti pirkiniais visai savaitei ar vasaros šventėms – tą bus galima daryti arčiau namų ar poilsio vietos, taupant laiką ir pinigus“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Modernios parduotuvės įrengtos pagal naujausius įmonės standartus ir naująją koncepciją. Pagrindinė idėja – sukurti tokią aplinką, kurioje klientų apsipirkimo kelionė vyktų intuityviai, mėgstamas prekes būtų galima rasti kuo greičiau ir patogiau, būtų aiškiai išskirti specialūs kainų pasiūlymai ir dar daugiau dėmesio skiriama „Iki“ stiprybei rinkoje – šviežių produktų asortimentui.

Be to, atidarymo proga pirkėjų tiek Šventojoje, tiek Panevėžyje jau laukia specialūs naudingi pasiūlymai, galiojantys tik šiose atnaujintose parduotuvėse.

Vasarai be rūpesčių Šventojoje – plačiausias asortimentas ir gausybė kulinarijos gaminių

Parduotuvė Šventojoje – pirkėjų jau pamėgta, vasarą sulaukianti ypač daug klientų. Reaguojant į poilsiautojų poreikius, parduotuvė lankytojus pasitiks su didžiausiu maisto ir kitų prekių asortimentu mieste. Be to, didelis dėmesys skirtas vasarą ypač populiariems kulinarijos gaminiams – „IKI – Šventoji“ lankytojai galės rinktis iš plačiausio „Iki“ turimo asortimento.

Į parduotuvės pritaikymą sezoniniams svyravimams ir dar didesnį patogumą pirkėjams, ergonomišką bei atnaujintą išplanavimą investuota beveik 3 mln. Eur.

Daugiau nei 950 kv. m ploto erdvėje bus užtikrinamas gausus – iki 12 tūkst. prekių – pasirinkimas, tad ji idealiai tiks tiek kasdieniam atsargų papildymui, tiek savaitiniam apsipirkimui. 

Erdvioje ir šiuolaikiškoje parduotuvėje „Iki“ klientai ras sveriamos šviežios mėsos, rūkytos žuvies, karštų gaminių, taip pat platų bakalėjos, šaldytų, gėrimų ir namų komforto prekių pasirinkimą. Šviežumą vertinančių gyventojų jau laukia įvairūs vaisiai ir daržovės, bent tris kartus per dieną kepami duonos gaminiai ir bandelės.

Greitesniam apsipirkimui naujoje parduotuvėje įrengtos 8 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, veiks ir įprastų. 

„IKI – Šventoji“ pirkėjams atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Didžiausio formato parduotuvėje Panevėžyje apsipirkimas bus dar sklandesnis

Į „IKI – Basanavičiaus“ atnaujinimą prekybos tinklas investavo apie 1,5 mln. Eur. Daugiau nei 1000 kv. m ploto 3 širdelių parduotuvėje bus užtikrinamas plačiausias – net iki 14 tūkst. prekių – asortimentas. 

Kad apsipirkimo patirtis būtų dar geresnė, rekonstrukcijos metu buvo atnaujintas prekių išdėstymas ir kruopščiai atrinkta didesnė prekių pasiūla visose kategorijose.

Pirkėjų ypač pamėgtoje parduotuvėje „Iki“ klientai ir toliau ras vitrinose siūlomos šviežios mėsos, paukštienos, šviežios bei rūkytos žuvies, šviežių konditerijos ir kulinarijos gaminių. Mažiausiai tris kartus per dieną čia kepama duona ir bandelės, kad pirkėjai jų galėtų įsigyti kuo šviežesnių. 

Be to, pirkėjų patogumui čia siūloma ir šviežių sulčių spaustuvė bei duonos pjaustyklė. 

Greičiau apsipirkti erdvioje ir šiuolaikiškoje parduotuvėje leis 10 įrengtų „IKI Bitutė“ savitarnos kasų, veiks ir įprastų. Čia taip pat galima atsiimti prekes, užsakytas „Iki“ ar „LastMile“ el. parduotuvėje, naudojantis „Click&Collect“ paslauga.

„IKI – Basanavičiaus“ pirkėjams atvira kasdien nuo 7 iki 22 val.

Abiejose parduotuvėse taip pat buvo įdiegti ir energiją taupantys sprendimai – LED apšvietimas bei tvaresnė šaldymo įranga. Prekybos tinklo duomenimis, LED apšvietimas, palyginus su įprastu, sutaupo 40–50 proc. jam skiriamų elektros sąnaudų. Įdiegus ir išmanią pastato valdymo sistemą, sutaupoma dar nuo 15 iki 20 proc. energijos apšvietimui. O modernesnė ir tvaresnė šaldymo įranga leidžia suvartoti perpus mažiau energijos.

„Iki“ atidarė dvi atnaujintas parduotuves: Panevėžyje bus dar patogiau, o Šventojoje pirkėjų lauks didžiausias asortimentas mieste, nuotrauka-1 „Iki“ atidarė dvi atnaujintas parduotuves: Panevėžyje bus dar patogiau, o Šventojoje pirkėjų lauks didžiausias asortimentas mieste, nuotrauka-2 „Iki“ atidarė dvi atnaujintas parduotuves: Panevėžyje bus dar patogiau, o Šventojoje pirkėjų lauks didžiausias asortimentas mieste, nuotrauka-3 „Iki“ atidarė dvi atnaujintas parduotuves: Panevėžyje bus dar patogiau, o Šventojoje pirkėjų lauks didžiausias asortimentas mieste, nuotrauka-4 „Iki“ atidarė dvi atnaujintas parduotuves: Panevėžyje bus dar patogiau, o Šventojoje pirkėjų lauks didžiausias asortimentas mieste, nuotrauka-5 „Iki“ atidarė dvi atnaujintas parduotuves: Panevėžyje bus dar patogiau, o Šventojoje pirkėjų lauks didžiausias asortimentas mieste, nuotrauka-6 „Iki“ atidarė dvi atnaujintas parduotuves: Panevėžyje bus dar patogiau, o Šventojoje pirkėjų lauks didžiausias asortimentas mieste, nuotrauka-7 „Iki“ atidarė dvi atnaujintas parduotuves: Panevėžyje bus dar patogiau, o Šventojoje pirkėjų lauks didžiausias asortimentas mieste, nuotrauka-8 „Iki“ atidarė dvi atnaujintas parduotuves: Panevėžyje bus dar patogiau, o Šventojoje pirkėjų lauks didžiausias asortimentas mieste, nuotrauka-9 „Iki“ atidarė dvi atnaujintas parduotuves: Panevėžyje bus dar patogiau, o Šventojoje pirkėjų lauks didžiausias asortimentas mieste, nuotrauka-10 „Iki“ atidarė dvi atnaujintas parduotuves: Panevėžyje bus dar patogiau, o Šventojoje pirkėjų lauks didžiausias asortimentas mieste, nuotrauka-11
prekybos tinklas „Iki“ parduotuvė Šventoji
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,933