Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą

Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ nuo šiandien pradėjo itin svarbius visam Vakarų Lietuvos regionui skrydžius tarp Palangos oro uosto ir Amsterdamo. Oro linijų bendrovė šiuo maršrutu skraidins du kartus per savaitę. Skrydžiai iš Palangos į Amsterdamą pagal tvarkaraštį trunka apie 2 valandas.

„Šis maršrutas yra labai svarbus visam Vakarų Lietuvos regionui. Jo naudą pajaus tiek tie keleiviai, kurie turės galimybę tiesiogiai ir greitai pasiekti Amsterdamą kaip galutinį kelionės tašką, tiek tie, kurie galės naudotis patogiais jungiamaisiais skrydžiais per šį aviacijos centrą ir pasiekti, pavyzdžiui, Jungtines Amerikos Valstijas. Be jokios abejonės, šis patogus skrydis kartu ir galimybė mūsų šaliai sulaukti daugiau turistų iš Vakarų Europos. Esame labai patenkinti ir džiaugiamės mūsų ilgamečio partnerio „airBaltic“ sprendimu vykdyti plėtrą Lietuvos pajūrio oro uoste“, - komentuoja Tomas Zitikis, Lietuvos oro uostų Skrydžių vystymo skyriaus vadovas.

Amsterdamas, Nyderlandų sostinė, yra miestas, kuriame istorija ir modernumas sugyvena kartu, sukurdami unikalią ir gyvybingą atmosferą. Garsėjantis savo kultiniais kanalais, istoriniais namais ir pasaulinio lygio muziejais, Amsterdamas siūlo vaizdingą aplinką, įkūnijančią olandišką žavesį. Miesto architektūrinė įvairovė apima gerai išlikusius XVII a. pastatus, šiuolaikinius statinius ir modernius projektus.

Primenama, kad dar balandžio mėnesį „airBaltic“ atšventė reikšmingą sukaktį – 15 metų veiklos Palangos oro uoste.

Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-1 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-2 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-3 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-4 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-5 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-6 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-7 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-8 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-9 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-10 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-11 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-12 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-13 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-14 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-15 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-16 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-17 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-18 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-19 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-20 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-21 Strategiškai svarbaus maršruto startas Palangos oro uoste: „airBaltic“ pradėjo skrydžius į Amsterdamą, nuotrauka-22
Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ Vakarų Lietuvos regionas Palangos oro uostas Amsterdamas Palanga skrydžiai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,933