Palangiškei gimnazistei Airidai Stundei - III-ioji vieta „Klasikos garsuose“!

Palangiškei gimnazistei Airidai Stundei - III-ioji vieta „Klasikos garsuose“!

Gegužę žydi žiedai, žydi ir mūsų talentai. Palangos senoji gimnazija didžiuojasi, kad mūsų gimnazijoje  mokosi talentingi vaikai, aktyvūs ir už mūsų mokyklos ribų. 

Sveikiname savo pirmokę gimnazistę Airidą Stundę, laimėjus III-ią vietą tarptautiniame jaunųjų pianistų konkurse „Klasikos garsai“! Airidą konkursui ruošė mūsų Gimnazijos kaimynės – Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos – mokytoja Inesa Tiškienė. Konkursas vyko gegužės 11 d. Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykloje. Sveikiname Airidą ir jos mokytoją!

Palangiškei gimnazistei Airidai Stundei - III-ioji vieta „Klasikos garsuose“!, nuotrauka-1 Palangiškei gimnazistei Airidai Stundei - III-ioji vieta „Klasikos garsuose“!, nuotrauka-2 Palangiškei gimnazistei Airidai Stundei - III-ioji vieta „Klasikos garsuose“!, nuotrauka-3 Palangiškei gimnazistei Airidai Stundei - III-ioji vieta „Klasikos garsuose“!, nuotrauka-4

Palangos senosios gimnazijos žurnalistai

Palangos senoji gimnazija pirmokė gimnazistė Airida Stundė III vieta Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas „Klasikos garsai“ Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla mokytoja Inesa Tiškienė
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,933