Paaiškėjo, jog „Pajūrio ekspresas“ nuo Vilniaus iki Nidos truks beveik 7 valandas

Paaiškėjo, jog „Pajūrio ekspresas“ nuo Vilniaus iki Nidos truks beveik 7 valandas

„Lietuvos geležinkeliai“ jau aštuntą sezoną planuoja vykdyti jungtines savaitgalio keliones į šalies pajūrio kurortus. Šiemet „Pajūrio ekspreso“ reisai startuos gegužės 31 d. ir bus vykdomi iki rugpjūčio 25 d.

Bilietų prekyba į pirmus „Pajūrio ekspreso“ traukinius jau prasidėjo, rašoma bendrovės pranešime žiniasklaidai.

Sprendžiant iš jos paviešinto tvarkaraščio, „ekspreso“ kelionė iš Vilniaus į Palangą truks 5 valandas be 9 min., o į Nidą – 6 val. ir 40 min.

Jungtiniais traukinių ir specialių autobusų reisais bus galima vykti tarp sostinės ir Palangos, Nidos, Preilos, Pervalkos bei Juodkrantės. 

Keliaujantys į Palangą iš traukinio į specialų autobusą persės Kretingos geležinkelio stotyje, į Neringos miestelius – Klaipėdos geležinkelio stotyje. 

Bilietų kainos išlieka tokios pačios, kaip ir pernai – tęstinio maršruto standartiniai antros klasės bilietas iki Palangos kainuos 27,2 euro, iki Nidos – 28,3 euro.

Į bilieto kainą įskaičiuoti kelionės traukiniu, autobusu, keltu bei ekologijos mokesčiai Neringoje. 

10 proc. nuolaida bus taikoma trims ar didesnėmis kompanijomis keliaujantiems asmenims. 

Kasmet šiuo maršrutu pasinaudoja apie 5 tūkstančius keleivių: jeigu jie vyktų automobiliais,  gatvėse ir keliuose tai vidutiniškai atitiktų pusketvirto tūkstančio automobilių. 

Skaičiuojama, kad vien pernai jungtiniais traukinių ir autobusų reisais keliavę žmonės sutaupė apie 115 tonų CO2.

„Pajūrio ekspresas“ – esą puiki alternatyva kelionei automobiliu, kai tikslą pasiekti galima nevairuojant, negaištant laiko spūstyse, degalinėse ar eilėse prie kelto, taip pat atvykus į poilsio vietą, nereikės rūpintis automobilio parkavimu kurortuose.

Tokią paslaugą labai vertina mūsų keliautojai, todėl paprastai bilietai į „Pajūrio ekspresą“ išperkami gana greitai. Todėl primename, kad nereiktų bilietų pirkimo palikti paskutinei akimirkai“, – pranešime cituojama „LTG Link“ vadovė Kristina Meidė.

„Lietuvos geležinkeliai“ primenama, kad keliauti traukiniais patogu, nes važiuojant galima naudotis Wi-Fi interneto ryšiu ir įkrauti įrenginius, keliautojų laukia dar platesnis gėrimų ir užkandžių asortimentas. O vaikams bus paruošti rinkinukai su žaidimais ir piešimo reikmenimis, kad kelionė neprailgtų.

Visą vasarą „Pajūrio ekspreso“ traukiniai iš Vilniaus išvyks penktadienių popietėmis 15.29 val. ir šeštadienių rytais 8:58 val. Kelionės atgal bus vykdomos sekmadieniais: iš Nidos – 16 val., o iš Palangos – 18.25 val. Traukinys į Vilnių sugrįš apie 23 val. Tvarkaraštis bus patogiau priderintas ir prie ilgesnių savaitgalių per Joninių ir Žolinių šventes.

Lietuvos geležinkeliai „Pajūrio ekspresas“ Bilietų prekyba tvarkaraštis traukiniai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,933