Šventąją drebins jau 9-tasis baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest“

„Beach Bike Fest“ / Organizatorių nuotr.
„Beach Bike Fest“ / Organizatorių nuotr.

Jau 9-tus metus iš eilės Šventosios kurorte rengiamas tarptautinis baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest“ skelbia šių metų renginio datą ir programą. Rugpjūčio 22-25 dienomis, Šventosios kurortas ir vėl skambės nuo muzikos ir plieninių žirgų variklių gausmo. Galingą moto bendruomenę sutraukiantis renginys su kiekvienais metais plečiasi erdvėmis ir sulaukia vis daugiau žiūrovų dėmesio, ne tik iš motociklininkų, bet ir iš poilsiautojų, kuriems įsipaišyti į baikerių minią – tikras malonumas.

Didžiausiu visų laikų renginiu Šventojoje pripažintas festivalis šiais metais ir vėl džiugins lankytojus milžinišku prekybos miesteliu, motociklų parodomis, jau tradicija tapusia tūkstantine baikerių kolona, kuri driekiasi maršrutu - Šventoji - Palanga - Šventoji ir prie gatvių sutraukia tūkstančius žiūrovų.  Lankytojai kaip ir kasmet mėgausis įspūdingais festivalio koncertais, kurie tęsis net 3 dienas iš eilės. Šį nemokamą renginį jau senai pamilo tiek patys lietuviai, tiek svečiai iš visos Europos ir pasaulio. Šventosios verslininkai šiomis dienomis trina rankomis ir išnuomoja visas turimas vietas, o visas miestelis kvėpuoja nepaprastu ritmu ir emocija.

Šiais metais festivalio „Beach Bike Fest“ scenoje pasirodys tokios grupės, kaip „Royce“, „Poliarizuoti stiklai“, „Colours of Bubbles“, „AC/DC Show“, „Elnio Rago Miškas“, „Bix“ ir dar daugelis kitų. Ilgametis festivalio vedėjas – Rytis Mazūras. Renginio programą pamėgę baikeriai ir poilsiautojai taip pat galės mėgautis „Pole Dance Klaipėda“ merginų pasirodymais, įvairiomis rungtimis, rinkimais, garsiuoju šlapių marškinėlių šou ir kerinčiais lazerių projektais.

Pernai - festivalį teko pradėti liūdna žinia, likus vos kelioms dienoms iki renginio pradžios tragiškomis aplinkybėmis žuvo jo šeimininkas, žinomas Palangos politikas ir verslininkas Vaidas Šimaitis. Daugelis galvojo, kad festivalis praeitais metais neįvyks, tačiau organizatoriai tęsė darbus ir pernykštis festivalis smarkiai šoktelėjo į aukštumas lankytojų skaičiumi. Nuo šiol „Beach Bike Fest“ dedikuojamas būtent Vaido Šimaičio garbei. Organizatoriai išsiduoda, jog jau galvoja ir apie kitus metus – juk laukia jau 10-tasis, jubiliejinis festivalis ir maloniai kviečia visus apsilankyti Šventojoje festivalio metu. 

„Beach Bike Fest“ / Organizatorių nuotr. „Beach Bike Fest“ / Organizatorių nuotr. „Beach Bike Fest“ / Organizatorių nuotr. „Beach Bike Fest“ / Organizatorių nuotr. „Beach Bike Fest“ / Organizatorių nuotr. „Beach Bike Fest“ / Organizatorių nuotr.
Šventoji tarptautinis baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest“
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,921