Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamas pusfinalio rungtynes

Nuotr.: D. Lukšta

Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21, 20:18, 18:18, 12:11) palaužė Palangos „Olimpą“ ir išlygino seriją 2-2.

Lemiamos penktosios serijos rungtynės trečiadienį vyks Palangoje.

Nugalėtojus į priekį traukė 44-erių Mindaugo Lukauskio, 41-erių Tomo Delininkaičio ir 42-ejų Vytauto Šarakausko trejetas.

Lukauskis buvo naudingiausias, jis per 34 minutes pelnė 10 taškų (2/3 dvit., 2/8 trit.), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo, prasižengė, išprovokavo pražangą bei surinko 15 naudingumo balų.

Rezultatyviausias buvo Delininkaitis, per 34 minutes pelnęs 16 taškų (2/5 dvit., 4/10 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po 3 kartus suklydo ir prasižengė, 2 sykius pražangą išprovokavo bei įsirašė 7 naudingumo balus.

Tuo metu Šarakausko sąskaitoje per 26 minutes buvo 15 taškų (6/9 dvit., 1/2 trit.), 6 sugriebti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 2 blokai, 2 klaidos, 4 pražangos ir 14 naudingumo balų.

Atkakliai besiklosčiusiose rungtynėse likus 3,5 minutės Karolis Guščikas išvedė svečius į priekį (69:67). Praėjus minutei lygybą baudų metimais atstatė Lukas Žukauskas – 69:69.

Abi ekipos tuomet pasinėrė į daugiau nei 2 minutes trukusią taškų tylą, kurią likus 11 sek. dvitaškiu nutraukė Delininkaitis (71:69). Jurbarke susirinkusius sirgalius kvapą sugniaužti privertė pergalę „Olimpui“ išplėšti galėjęs Mariaus Runkausko tritaškis, visgi jis skriejo pro šalį.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Robertas Subotkevičius, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 21 taškas (5/6 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

„Jurbarkas-Karys“: Tomas Delininkaitis 16 (4/10 trit.), Vytautas Šarakauskas 15 (6/9 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.), Lukas Žukauskas 12, Mindaugas Lukauskis 10 (2/8 trit., 9 atk. kam.), Ignas Juškevičius 9 (3/10 dvit., 10 atk. kam.).

„Olimpas“: Robert Subotkevič 21 (5/6 dvit., 3/5 trit., 25 naud.), Julius Kazakauskas 14 (5/7 dvit., 14 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Amandas Urkis 11, Karolis Guščikas 9 (4/6 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.).