TTT su Meškonyte apgynė Baltijos čempionių titulą

Nuotr.: M. Baranauskas

Moterų Baltijos krepšinio lygos („Biosil-WBBL“) finale stipriausia Latvijos komanda Rygos TTT Palangoje 77:66 (17:23, 28:17, 22:18, 10:8) nugalėjo Klaipėdos LCC tarptautinį universitetą ir apgynė čempionės titulą.

Pirmuosius finalo taškus baudos metimais pelnė TTT žaidėja Ieva Pulvere, bet Klaipėdos komandai atstovaujanti latvė Lina Loceniece dviem tritaškiais iš eilės pademonstravo savo komandos ambicijas.

Ambicijos netrukus buvo patvirtintos naujais darbais. LCC tarptautinis universitetas nuolat pirmavo, o po Urtės Slavickaitės bei Maisos Dias baudos metimų įgijo 8 taškų pranašumą (21:13).

Antrajame kėlinyje Elizabete Bulane tritaškiu klaipėdiečių pranašumą išaugino iki 9 taškų (26:17), bet I. Pulvere dvitaškis ir Margaux Claveau tritaškis privertė Vilių Stanišauską prašyti minutės pertraukėlės.

Po jos mažai kas pasikeitė. TTT kėlinio viduryje Gabijos Meškonytės dvitaškiu greitoje atakoje išlygino rezultatą (30:30), o I. Pulvere netrukus ir išvedė Rygos ekipą į priekį (34:33).

Po 2 kėlinių latvės buvo priekyje 45:40, o antrą rungtynių pusę pradėjo 4 taškais iš eilės (49:40). Trečiajame kėlinyje TTT pranašumas pasiekė dviženklį (61:51) ir jo sunaikinti klaipėdietėms nepavyko iki pat rungtynių pabaigos.

Rygos komandai Ieva Pulvere per 36 minutes pelnė 22 taškus (6/10 dvit., 1/5 trit., 7/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 26 naudingumo balus.

G. Meškonytė per 34 minutes prie pergalės prisidėjo 15 taškų (7/13 dvit., 1/1 baud.), 1 rezultatyviu perdavimu ir 2 perimtais kamuoliais.

Klaipėdos ekipoje išsiskyrė Bulane, kurios sąskaitoje per 28 minutes buvo 17 taškų (3/5 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 20 naudingumo balų.

Nuotr. M. Baranauskas

Po finalo krepšininkėms buvo įteikti ir asmeniniai prizai. Reguliariojo sezono naudingiausios žaidėjos apdovanojimas įteiktas „Šiaulių-Vilmers“ žaidėjai Cassidy Mihalko, o naudingiausia finalo ketverto žaidėja pripažinta I. Pulvere.

Į geriausiųjų penketą kartu su šia TTT žaidėja pateko G. Meškonytė, L. Loceniece, Viktorija Balaban (Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“) ir Eglė Zabotkaitė (Vilniaus „Kibirkštis“). Joms prizus įteikė Klaipėdos regiono „Cascada“ atstovė Sandra Gurskė.

TTT: Ieva Pulvere 22 (6/10 dvit., 1/5 trit., 7/7 baud., 5 atk. kam., 4 kld., 26 naud.), Gabija Meškonytė 15 (7/13 dvit., 4 kld.), Margaux Claveau 13 (2/4 trit., 8 atk. kam.), Dekeiya Cohen 9 (3/8 dvit.), Vanesa Jasa 7 (4 rez. perd., 4 kld.).

LCC: Elizabete Bulane 17 (3/5 trit., 3 per. kam., 4 kld.), Gerda Raulušaitytė (4/8 dvit., 6/6 baud., 6 atk. kam., 5 kld.) ir Lina Loceniece (4/6 trit., 4 rez. perd., 5 kld.) po 14, Urtė Slavickaitė 7.

Moterų Baltijos krepšinio lyga „Biosil-WBBL“ Palanga finalas Rygos TTT Klaipėdos LCC