Joniškyje šeimininkavęs „Olimpas“ sugrąžino seriją į Palangą

Nuotr. L. Šeputis

„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11, 23:19) užtikrintai įveikė vietos „Delikatesą“ ir penkerių rungtynių serijoje išlygino rezultatą 2-2.

Lemiamas serijos mačas bus žaidžiamas sekmadienį, kovo 24 d., Palangoje.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė veteranas Marius Runkauskas, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 15 taškų (0/1 dvit., 4/4 trit., 3/3 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

Ant bedugnės krašto buvę „Olimpo“ krepšininkai nuo rungtynių pradžios diktavo sąlygas. Jie per pirmąjį kėlinuką pataikė 5 tritaškius ir nurūko į priekį 18 taškų persvara (32:14).

Nors antrajame ketvirtyje „Delikatesas“ kiek kėsinosi į sugrįžimą (38:51), svečiai stipriai link pergalės pasistūmėjo po ilgosios pertraukos. Pauliaus Danisevičiaus, Karolio Guščiko ir Juliaus Kazakausko pastangomis jie užtikrintai laimėjo trečiąjį kėlinuką ir lemiamoms 10 minučių kėlėsi su 21 taško pranašumu.

Galiausiai paskutiniame kėlinyje „Olimpas“ ne tik nepaleido kontrolės iš rankų, bet ir pradėjo triuškinti Joniškio ekipą, kai likus 2 minutėms ekipas skyrė 30 taškų (91:61).

Palangos ekipoje rezultatyviausias buvo Danisevičius, per 29,5 minutės įmetęs 16 taškų (1/4 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.).

Iš viso nugalėtojų gretose dviženklę taškų ribą pasiekė 6 krepšininkai.

Pralaimėtojams be keitimų žaidęs Hutchinsonas per 40 minučių pelnė 21 tašką (3/7 dvit., 4/8 trit., 3/5 baud.), išdalijo 3 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 14 naudingumo balų.

Šeimininkams nepadėjo kapitonas Šarūnas Kulevičius ir Darionas Rackley.

„Delikatesas“: Devinas Hutchinsonas 21 (3/7 dvit., 4/8 trit., 4 kld.), Lukas Kazlauskas 13 (5/11 dvit., 6 atk. kam.), Donnellas Karonas Cegersas 11 (6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Nojus Jankūnas ir Ronaldas Rutkauskas (3/8 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.) po 9.

„Olimpas“: Paulius Danisevičius 16 (4/8 trit.), Marius Runkauskas 15 (4/4 trit., 4 rez. perd.), Amandas Urkis 14 (2/2 trit., 5 atk. kam.), Julius Kazakauskas 12 (4/6 dvit., 6 atk. kam., 9 rez. perd.), Karolis Guščikas (5/7 dvit., 7 atk. kam., 3 blok., 4 kld.) ir Robertas Subotkevičius (1/5 trit., 5/5 baud., 6 atk. kam.) po 10.