„Žemaitukai“ vasarą surengs didžiausią savo koncertą Lietuvos kurortų sostinėje Palangoje

„Žemaitukai“ vasarą surengs didžiausią savo koncertą Lietuvos kurortų sostinėje Palangoje

Susirinkusius žiūrovus visuose koncertuose ant kojų pakeliantis duetas kviečia susitikti „Palanga‘24” rugpjūčio 17 dieną Palangos koncertų salėje. Koncerte žada daug staigmenų, kuriuos būtinai atskleis vėliau. 

„Žemaitukai“ – Linas ir Ovidijus, scenoje kartu jau daugiau nei dešimtmetį, tačiau pastarieji metai jiems tapo didžiausiu tramplynu į klausytojų širdis ir populiarumo viršūnes. Išparduodami koncertų bilietai, kasdien sparčiai augančios, jau milijonus siekiančios perklausos „Youtube“ bei Lietuvos muzikos pasaulio atstovų pripažinimas prestižiniuose M.A.M.A. apdovanojimuose.  Nominuoti „Metų tradicinės POP muzikos grupės“ kategorijoje, o renginio metu „Žemaitukams“ atlikus dainą ant kojų pakėlė visą arena.

Nors „Žemaitukų“ populiarumas išaugo eksponentiniu greičiu Linas ir Ovidijus išliko tokie patys nuoširdūs ir atviri kaip ir pirmuosiuose savo koncertuose. Atlikėjai tiki, kad tai ir yra sėkmės receptas leidžiantis užkariauti vis didesnę muzikos mylėtojų auditoriją. „Esame ir išliksime tie patys žemaitukai, todėl su malonumu į koncertą kviečiame ir jaunus ir vyresnius – pašėlkime kaip reikiant!”, – nekantraudami susitikti Palangoje kalbėjo Linas ir Ovidijus.

Grupė neseniai pristatė didelio ažiotažo sulaukusią dainą „Man jau visko per daug” kartu su žavingąja atlikėja Adriana Ramonaitė-Adrina.  Video jau viršijo 2 mln. peržiūrų.

„Džiaugiamės, kad vasarą Palangoje gerbėjus ir poilsiautojus pradžiuginsime šios grupės pasirodymu. Visoje Lietuvoje gausu ištikimų „Žemaitukų“ gerbėjų, o bilietų kiekis ribotas, todėl raginu nesnausti“, – teigia „Seven Live” vadovas Tomas Inčikas.

Bilietus į koncertą jau galima įsigyti bilietai.lt platformoje.

Renginio organizatorius „Seven live“ – gausią tarptautinių renginių patirtį turinti komanda, kuri šiais metais jau pristatė išskirtinį šou „Piaf the Show” bei rengia gerai žinomų atlikėjų ir grupių koncertus – Lino Adomaičio ir Gospeljonai „Dovana”, „Dirty Dancing in concert”, „Vienna Mozart Orchestra“. 

„Žemaitukai“ vasara Palanga koncertas Palangos koncertų salė „Seven Live”
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Exchange Rates
USD 0,938