Neįtikėtina: antrą kartą „Delikateso“ paguldyto „Olimpo“ sezonas pakibo ant plauko

Nuotr.: Olimpas

Joniškio „Delikatesas“ serviruoja dar vieną staigmeną ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Žilvino Petraičio auklėtiniai išvykoje 99:85 (32:12, 19:19, 21:25, 27:29) antrą kartą smogė reguliariojo sezono nugalėtojams Palangos „Olimpui“.

Iki trijų pergalių ketvirtfinalyje „Delikatesas“ pirmauja 2-1. Ketvirtoji ekipų dvikova vyks kovo 21 d. 18 val. Joniškyje.

„Olimpas“ serijoje nesugeba laimėti namie – Palangoje krito ir pirmose serijos rungtynėse. Joniškyje „Olimpas“ triumfavo 97:89.

Susitikimo pradžioje svečiai aikštelėje darė ką norėjo ir įpusėjus pirmajam ketvirčiui atitrūko 17:1 atkarpa. Prabėgus pusantro kėlinio Joniškio komanda toliau nerodė jokio gailesčio ir įgijo rekordinę persvarą (43:18).

Po ilgosios pertraukos vaizdas Palangos arenoje nesikeitė ir aidint trečiojo kėlinio sirenai „Delikatesas“ vis dar išlaikė triuškinamą pranašumą (72:56).

Visgi pasiduoti neketinę šeimininkai prabėgus 4 minutėms lemiamame ketvirtyje, po Mariaus Runkausko tolimo šūvio, nubraukė milžinišką deficitą iki vienaženklio (68:77).

Mačo pabaigoje Devinas Hutchinsonas galingai įkrovė į krepšį ir netrukus „Delikatesas“ įtvirtino triumfą.

Geriausią karjeros mačą „7bet-NKL“ čempionate sužaidusio Ronaldo Rutkausko sąskaitoje per 36 minutes buvo 29 taškai (11/16 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas bei 38 naudingumo balai.

Naudingiausią asmeninį pasirodymą šiame sezone užfiksavęs Julius Kazakauskas buvo netoli trigubo dublio. Puolėjas per 37 minutes pelnė 23 taškus (3/6 dvit., 3/6 trit., 8/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 41 efektyvumo balą.

Svečiams nepadėjo kapitonas Šarūnas Kulevičius ir Darionas Rackley.

„Olimpas“: Julius Kazakauskas 23 (3/6 trit., 8/8 baud., 11 atk. kam., 8 rez. perd., 41 naud.), Paulius Danisevičius 18 (4/11 trit., 4 rez. perd.), Marius Runkauskas 16 (4/13 trit.), Karolis Guščikas 14 (6/10 dvit., 12 atk. kam., 25 naud.).

„Delikatesas“: Ronaldas Rutkauskas 29 (11/16 dvit., 2/3 trit., 14 atk. kam., 3 per. kam., 38 naud.), Devinas Hutchinsonas 25 (5/9 dvit., 2/5 trit., 9/12 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 31 naud.), Donnellas Cegersas 13 (6/9 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Nojus Jankūnas 12 (4/6 dvit., 5 atk. kam.), Lukas Kazlauskas 11 (4/11 dvit., 10 rez. perd., 4 kld.), Martynas Tamulevičius 9.