Beprotystė Palangoje: ketvirtfinalio starte Hutchinsonas pagerino lygos rezultatyvumo rekordą

Reivytis Alfredas - ReAl moments nuotr.

Trečiadienį „7bet-NKL“ startavo ketvirtfinalis, o jame įspūdingai prisistatė Joniškio „Delikateso“ legionierius Devinas Hutchinsonas.

Amerikietis pelnė 51 tašką ir jo vedamas Joniškio „Delikatesas“ išvykoje 95:64 (20:13, 25:16, 25:15, 25:20) sutriuškino Palangos „Olimpą“. Serijoje iki trijų pergalių Joniškio komanda išsiveržė 1-0.

Hutchinsonas pagerino visų laikų lygos taškų rekordą, kuris buvo 50 taškų ir nuo 2019 metų priklausė Jalenui Riley.

Gynėjas per 38 minutes pataikė 6 dvitaškius iš 10, 11 tritaškių iš 15 ir 6 baudas iš 8. Jis dar atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 49 naudingumo balus.

27-erių gynėjas pirmoje rungtynių pusėje žaidė be keitimų ir įmetė 33 taškus bei surinko 36 naudingumo balus.

Palangos komandai Karolis Guščikas per 21 minutę pelnė 11 taškų (5/6 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei surinko 19 naudingumo balų.

„Olimpas“: Paulius Danisevičius 14 (3/7 trit., 4 rez. perd.), Karolis Guščikas (5/6 dvit., 8 atk. kam.) ir Šarūnas Valunta (2/7 trit., 4 rez. perd.) po 11, Amandas Urkis 9 (1/6 trit., 5 atk. kam.), Robertas Subotkevičius 7.

„Delikatesas“: Devinas Hutchinsonas 51 (6/10 dvit., 11/15 trit., 6/8 baud., 5 atk. kam., 5 kld., 49 naud.), Nojus Jankūnas (4/7 dvit., 8 atk. kam.) ir Ronaldas Rutkauskas (2/4 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.) po 12, Donnellas Karonas Cegersas 11 (5/9 dvit., 11 atk. kam., 3 per. kam.), Lukas Kazlauskas 7 (3/9 dvit., 7 rez. perd.).