„Sūduva-Mantinga“ nutraukė įspūdingą „Olimpo“ seriją

„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos „Olimpą“ (31-6) ir nutraukė jų 19 pergalių seriją.

Visgi marijampoliečių kova dėl antrosios vietos turnyrinėje lentelėje yra baigta. Kadangi jų oponentai „Telšiai“ įveikė Kauno „Žalgirį-2“ ir „Sūduvai-Mantingai“ net ir laimėjus Vilkaviškyje, žemaičiai dėl geresnio tarpusavio pergalių balanso rikiuosis aukščiau.

Paskutinį kartą „Olimpas“ buvo pralaimėjęs dar 2023 m. lapkričio 30 dieną, kai nusileido telšiškiams.

Pajūrio ekipa pirmavo beveik visą mačą, bet paskutiniame kėlinyje, po Justo Nausėdo 5 taškų paeiliui, šeimininkai galiausiai persverė rezultatą (61:58).

Likus 37 sekundėms Robertas Subotkevičius tritaškiu sumažino svečių deficitą (76:79), o „Sūduva-Mantinga“ susirinko į pasitarimą.

Po jo Domantas Vilys prametė metimą iš vidutinio nuotolio, bet likus 10 paskutinių sekundžių svarbų kamuolį puolime sugriebė Vytautas Šulskis, kuris išprovokavo pražangą ir realizavo 1 baudą (80:76).

Svečiams išsimetus kamuolį veteranas jį perėmė bei taip įtvirtino dramatišką „Sūduvos-Mantingos“ pergalę – 80:76.

Marijampoliečiams Nausėdas per 24 minutes pelnė 16 taškų (2/4 dvit., 4/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 18 naudingumo balų.

Po trumpos pertraukos į palangiškių rikiuotę sugrįžęs Julius Kazakauskas per 30 minučių surinko 11 taškų (2/5 dvit., 1/5 trit., 4/5 baud.), 15 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus ir 24 efektyvumo balus.

„Olimpas“ šiame mače vertėsi be Justo Vieversio.

„Sūduva-Mantinga“: Justas Nausėdas 16 (4/4 trit.), Domantas Vilys 14 (2/4 trit., 6/7 baud., 4 rez. perd.), Vytautas Šulskis 13, Žygimantas Šimonis (2/5 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.) ir Egidijus Dimša (4/6 dvit.) po 8, Dominykas Domarkas 7 (1/6 trit.).

„Olimpas“: Marius Runkauskas 24 (5/7 trit., 7/7 baud.), Karolis Guščikas 14 (7/10 dvit., 6 atk. kam.), Robert Subotkevič 12 (2/2 trit.), Julius Kazakauskas 11 (1/5 trit., 15 atk. kam.).