Palangos jaunieji talentai skina laurus Nacionaliniame Balio Dvariono konkurse

Palangos jaunieji talentai skina laurus Nacionaliniame Balio Dvariono konkurse

Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla garsėja talentingais mokiniais, o tai dar kartą įrodyta XXIII Nacionaliniame Balio Dvariono jaunųjų stygininkų konkurse, vykusiame Vilniaus M. K. Čiurlionio menų gimnazijoje. Jaunieji muzikantai parodė aukštą meistriškumą ir muzikinį jautrumą, kuris nustebino tiek publiką, tiek griežtą komisiją.

Mokyklos atstovės, Gaivilė Valantinaitė ir Audrina Chudijaš, abi mokančios 3-oje klasėje, pasirodė nepriekaištingai. Jų talentus puoselėja atsidavusi mokytoja Virginija Marozaitė. Tuo tarpu 6-os klasės mokinė Milana Deksnytė, mokytojos Kristinos Daugintienės auklėtinė, taip pat parodė išskirtinį atlikimo meną. Visų dalyvių pasirodymus vainikavo koncertmeisterės Tamaros Prokopovič nuostabus akompanimentas.

Konkursas, kuris kasmet suburia šalies jaunuosius stygininkus, yra puiki galimybė atskleisti jaunųjų atlikėjų potencialą ir suteikia jiems neįkainojamą patirtį. Šių metų konkurse Palangos mokyklos atstovai neabejotinai įrodė, kad yra muzikos ateitis, o jų atlikimai buvo tikras įrodymas, kad sunkus darbas, atsidavimas ir aukštas muzikinis išsilavinimas duoda vaisių.

Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla yra didžiuotis ne tik miestui, bet ir visai Lietuvai, augindama naująją muzikos talentų kartą. Mokykla teikia visokeriopą paramą ir palaikymą jauniesiems atlikėjams, o jų pasiekimai nacionalinėse ir tarptautinėse arenoje yra mokyklos kokybiško darbo rezultatas.

Palangos jaunieji talentai skina laurus Nacionaliniame Balio Dvariono konkurse, nuotrauka-1 Palangos jaunieji talentai skina laurus Nacionaliniame Balio Dvariono konkurse, nuotrauka-2 Palangos jaunieji talentai skina laurus Nacionaliniame Balio Dvariono konkurse, nuotrauka-3 Palangos jaunieji talentai skina laurus Nacionaliniame Balio Dvariono konkurse, nuotrauka-4

palangos.info

Exchange Rates
USD 0,938