„7bet-NKL“ lyderių mūšyje „Olimpas“ pasiekė sunkią pergalę prieš telšiškius

Reivytis Alfredas - ReAl moments nuotr.

„7bet-NKL“ lyderių mūšyje triumfavo Palangos „Olimpas“ (29-5). Sandžio Buškevico auklėtiniai savo aikštėje 78:73 (21:10, 16:20, 20:19, 21:24) pranoko „Telšius“ (27-8) ir pratęsė savo pergalių seriją iki septyniolikos.

Palangiškiai kontroliavo visą rungtynių eigą, o ketvirtojo kėlinio pradžioje įgijo rekordinį pranašumą (67:51).

Tačiau per anksti apie pergalę galvoti pradėję šeimininkai sugėrė telšiškių 14:0 spurtą, kuris nubraukė jų deficitą iki vieno metimo (65:67).

Tiksint paskutinei mačo minutei „Olimpas“ pirmavo vieno metimo persvara (74:71). tačiau iki tol iš toli strigęs Marius Runkauskas lemiamu metu nedrebėjo ir likus 36 sekundėms paleido taiklų dūrį, kuris leido šeimininkams lengviau įkvėpti (77:71).

Kitoje atakoje svečiai suklydo svarbiu metu ir viskas šioje dvikovoje tapo aišku – palangiškiai iškovojo sunkią pergalę – 78:73.

„Olimpui“ Julius Kazakauskas per 31 minutę pelnė 16 taškų (2/3 dvit., 2/2 trit., 6/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

Geriausias savo sezono rungtynes sužaidė Robertas Subotkevičius per 33 minutes pelnęs 25 taškus (3/7 dvit., 5/8 trit.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą ir surinkęs 24 efektyvumo balus.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Rolandas Jakštas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 26 taškai (9/12 dvit., 1/1 trit., 5/8 baud.), 8 atkovoti kamuoliai bei 29 naudingumo balai.

Šiame susitikime šeimininkai vertėsi be Justo Vieversio, o telšiškiams nepadėjo Deividas Rasys.

„Olimpas“: Robert Subotkevič 25 (3/7 dvit., 5/8 trit.), Julius Kazakauskas 16 (2/2 trit., 6/6 baud., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld., 29 naud.), Paulius Danisevičius 12 (4/6 dvit., 1/5 trit., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Karolis Guščikas (10 atk. kam.) ir Marius Runkauskas (2/7 trit.) po 7.

„Telšiai“: Rolandas Jakštas 26 (9/12 dvit., 5/8 baud., 8 atk. kam., 29 naud.), Nojus Radžius 14 (4/5 dvit., 2/8 trit., 4 rez. perd., 5 per. kam.), Ovidijus Kaminskis 8, Laurynas Kaveckis 7 (1/5 trit., 6 atk. kam.).