Plonu ledu Vilkaviškyje vaikščiojęs „Olimpas“ pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę

Nuotr.: L. Šeputis

Vos neprisižaidęs Palangos „Olimpas“ (27-5) pratęsė ilgiausią pergalių seriją šiame „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai svečiuose 69:64 (20:15, 18:19, 12:21, 19:9) nugalėjo Vilkaviškio „Perlą“ (16-16) ir laimėjo 15 kartą paeiliui.

Pajūrio ekipa po šių rungtynių pakilo į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje ir aplenkė 26 pergales bei 6 nesėkmes turinčią Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“.

Tiksint paskutinės 2,5 mačo minutės švieslentėje degė lygybė (64:64), o į priekį palangiškius išvedė Mariaus Runkausko tolimas metimas (67:64).

Rezultatas nepasikeitė ir likus 17,8 sekundės, o po minutės pertraukėlės šansą tritaškiu išlyginti rezultatą turėję šeimininkai veržėsi link krepšio nesėkmingai, bet kamuolį išsaugojo.

Iš už galinės linijos kamuolį išsimetęs Kevinas Andersonas padarė klaidą, o baudų metimais svečių pergalę įtvirtino Julius Kazakauskas – 69:64.

„Olimpo“ vidurio puolėjo Karolio Guščiko sąskaitoje per 31 minutę buvo 15 taškų (6/9 dvit., 3/5 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 6 išprovokuotos pražangos bei 19 naudingumo balų.

Vilkaviškio ekipai Joshua Nurse per 21 minutę pelnė 11 taškų (5/8 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 14 efektyvumo balų.

„Perlas“ žaidė be Mantvydo Žukausko, o Palangos ekipa vertėsi be Justo Vieversio ir Roberto Syčiaus.

„Perlas“: Kevinas Andersonas 15 (6/16 dvit., 5 rez. perd.), Joshua Nurse'as 11 (5/8 dvit., 8 atk. kam., 4 kld.), Rokas Stankevičius (4 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.) ir Ignas Labutis (5/7 baud.) po 9.

„Olimpas“: Karolis Guščikas 15 (6/9 dvit., 6 atk. kam.), Šarūnas Valunta 13 (3/3 trit.), Julius Kazakauskas (5/5 baud., 10 atk. kam., 8 kld.) ir Paulius Danisevičius (4 rez. perd.) po 9, Marius Runkauskas (2/8 trit.) ir Amandas Urkis (2/2 trit.) po 8, Robertas Subotkevičius 7.