„Olimpas“ įrodė pranašumą prieš žalgiriečius ir pratęsė pergalių seriją

Nuotr.: L. Šeputis

Palangos „Olimpas“ (24-5) tęsia įspūdingą pergalių seriją „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai svečiuose 77:71 (22:13, 22:24, 14:18, 19:16) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-16) ir laimėjo 12 kartą iš eilės.

Sėkmingiau susitikimą pradėjo palangiškiai, kurie antrojo kėlinio pradžioje įgijo dviženklę persvarą (25:13), tačiau prieš ilgąją pertrauką šeimininkai ją sumažino (37:44).

Visgi trečiajame ketvirtyje po 9:0 spurto „Olimpas“ įgijo rekordinę persvarą (53:39), bet prieš lemiamą kėlinį žalgiriečiai nubraukė deficitą iki vieno metimo (55:58).

Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui, po Roberto Subotkevičaus 7 taškų iš eilės, svečiai susigrąžino dviženklę persvarą (70:59) ir padėjo tašką šioje akistatoje.

Palangos ekipą į pergalę vedė Karolis Guščikas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 17 taškų (7/10 dvit., 1/1 trit.), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokai bei 22 naudingumo balai.

Subotkevič per 31 minutę pridėjo 18 taškų (6/9 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 17 efektyvumo balų.

Kauno komandai Matas Vokietaitis per 27 minutes pelnė 20 taškų (8/13 dvitaškiai, 4/5 baudų metimai), atkovojo 13 kamuolių, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

Asmeninius rezultatyvumo ir naudingumo rekordus „7bet-NKL“ čempionate pagerino 17-metis Dovydas Buika, kuris per 27 minutes pelnė 16 taškų (5/10 dvit., 1/1 trit., 3/5 baud.), sugriebė 6 kamuolius, išdalino 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 efektyvumo balus.

Žalgiriečiai namų tvirtovėje žaidė be Manto Juzėno ir Dovydo Butkos. Palangiškiams nepadėjo Justas Vieversys.

„Žalgiris-2“: Matas Vokietaitis 20 (8/13 dvit., 13 atk. kam., 29 naud.), Nedas Montvila 18 (3/8 dvit., 9/10 baud., 5 atk. kam.), Dovydas Buika 16 (5/10 dvit., 6 atk. kam.).

„Olimpas“: Robert Subotkevič 18 (6/9 dvit., 2/5 trit.), Karolis Guščikas 17 (7/10 dvit., 5 atk. kam., 3 blok.), Marius Runkauskas 11 (2/4 trit.), Paulius Danisevičius 10 (2/9 dvit., 1/7 trit.), Julius Kazakauskas 7 (5/6 baud., 9 atk. kam., 7 rez. perd.).