Dramatiškame mūšyje – „Olimpo“ revanšas „Telšiams“ ir pratęsta pergalių seriją

Atkakliame mūšyje Palangos „Olimpas“ (22-5) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 86:82 (20:21, 23:21, 15:16, 28:24) atsirevanšavo „Telšiams“ (22-6) ir triumfavo dešimtą kartą iš eilės.

Abu praėjusius susitikimus sunkiai laimėjo telšiškiai, o ši akistata susirinkusiems sirgaliams intrigos prasme nebuvo išimtis.

Viskas prasidėjo rimta kova, ką po pirmosios rungtynių pusės rodė ir rezultato skaičiai švieslentėje, kurie minimalia persvara palankesni buvo svečiams (43:42).

Po ilgosios pertraukos nė viena ekipa taip pat neįstengė susikrauti dviženklės persvaros ir viskas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis.

Nors „Telšiams“ kelis kartus pavyko išlyginti rezultatą, tačiau visą antrąją mačo pusę buvo priekyje.

Likus 32 sekundėms Robertas Subotkevičius metimu iš vidutinio nuotolio atitolino palangiškius (81:75), bet po minutės pertraukėlės Deividas Rasys tritaškiu vėl priartino savo ekipą (78:81).

Telšiškiai ėmėsi pražangų taktikos, o Šarūnas Valunta pataikė vieną baudos metimą iš dviejų (82:78).

Iniciatyvos vėl ėmęsis Rasys dar kartą dūrė svarbų tolimą metimą ir „Telšių“ deficitas likus 19 sekundžių tapo minimalus (81:82).

Kitoje aikštelės pusėje prie baudų metimų linijos stojęs Julius Kazakauskas realizavo abu bandymus (84:81).

Tiksint 6 paskutinėms sekundėms svečiai taip pat pažeidė taisykles, tačiau tik vienas iš dviejų Rasio baudų metimų buvo tikslus (82:84).

Palangiškių pergalę galiausiai įtvirtino prie baudos metimų linijos stojęs Paulius Danisevičius, kuris neklydo abu kartus ir „Olimpas“ šventė pergalę – 86:82.

Palangiškius į pergalę vedusio Kazakauskas sąskaitoje per 34 minutes buvo 22 taškai (6/9 dvit., 1/1 trit., 7/7 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 30 naudingumo balų.

Telšiškių nuo nesėkmės neišgelbėjo Rolandas Jakštas, kuris per 30 minučių pelnė 24 taškus (7/11 dvit., 1/2 trit., 7/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 efektyvumo balus.

„Olimpas“ šiose rungtynėse vertėsi be Karolio Guščiko, Roberto Syčiaus ir Justo Vieversio.

„Telšiai“: Rolandas Jakštas 24 (7/11 dvit., 7/8 baud., 5 atk. kam., 29 naud.), Deividas Rasys 16 (4/7 dvit., 2/5 trit., 8 atk. kam.), Laurynas Kaveckis 14 (4/4 dvit.), Nojus Radžius 12 (2/3 trit., 7 rez. perd.), Ovidijus Kaminskis 8 (4 rez. perd.).

„Olimpas“: Julius Kazakauskas 22 (6/9 dvit., 7/7 baud., 7 atk. kam., 30 naud.), Šarūnas Valunta 20 (6/7 dvit., 5/6 baud., 4 rez. perd., 25 naud.), Marius Runkauskas (2/9 trit., 7/7 baud., 5 atk. kam.) ir Robertas Subotkevičius (4/7 dvit.) po 13.