Iš 15 taškų deficito išlipęs „Olimpas“ triumfavo Jurbarke

Juliaus Kazakausko dvigubas dublis padėjo Palangos „Olimpui“ (21-5) pratęsti pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Palangos klubas išvykoje 89:84 (23:26, 18:22, 23:26, 25:10) įveikė „Jurbarką-Karį“ (14-12) ir triumfavo 9 kartą iš eilės.

Trečiojo kėlinio pradžioje Jurbarko ekipa užtikrintai pirmavo (61:46), o prieš lemiamą ketvirtį išlaikė dviženklę persvarą (74:64).

Įpusėjus paskutiniam kėliniui palangiškiai išlygino rezultatą (75:75) ir pradėjo periminėti iniciatyvą.

Likus paskutinei minutei „Olimpas“ buvo priekyje (86:84), o Pauliaus Danisevičiaus ir Roberto Subotkevičiaus baudų metimai įtvirtino svečių pergalę – 89:84.

Palangos ekipos puolėjas Kazakauskas per 32 minutes surinko 20 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 8/10 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus bei 35 naudingumo balus.

Jurbarko komandai Mintautas Bulanovas per 29 minutes pelnė 19 taškų (3/4 dvit., 4/8 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 efektyvumo balų.

Šiame susitikime šeimininkai žaidė be Aido Kavaliausko ir Valdo Vasyliaus. Palangiškiams ant parketo nepadėjo Robertas Syčius ir Justas Vieversys.

„Jurbarkas-Karys“: Mintautas Bulanovas 19 (4/8 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Tomas Delininkaitis 15 (5/8 trit., 8 rez. perd.), Ignas Juškevičius (5/9 dvit., 9 atk. kam.) ir Karolis Kokoška (2/5 trit.) po 12, Vytautas Šarakauskas (4/7 dvit., 8 atk. kam.) ir Mindaugas Lukauskis (2/6 trit.) po 11.

„Olimpas“: Julius Kazakauskas 20 (2/4 trit., 8/10 baud., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 35 naud.), Marius Runkauskas (2/7 trit., 7/9 baud.) ir Paulius Danisevičius (4/9 dvit., 2/2 trit., 5/6 baud.) po 19, Robert Subotkevič 13 (2/3 trit.), Karolis Guščikas 9 (4/10 dvit., 7 atk. kam.).