Danisevičius sugrįžo į rikiuotę, o „Olimpas“ pratęsė pergalių seriją

Nuotr.: V. Selivončikas

Gruodį nesuklupęs Palangos „Olimpas“ (20-5) sėkmingai pradėjo ir sausį. Sandžio Buškevico auklėtiniai namuose 96:75 (29:22, 21:6, 24:19, 22:28) sutriuškino aštuoniesi žaidusį Joniškio „Delikatesą“ (11-13) ir laimėjo 8 kartą iš eilės.

Šių rungtynių reikalus šeimininkai išsprendė jau pirmoje mačo pusėje, kai antrajame kėlinyje varžovus surakino gynyboje ir užtikrintai laimėjo pirmuosius du kėlinius – 50:28.

Palangiškiams Karolis Guščikas per 22 minutes pelnė 18 taškų (8/10 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 4 varžovų metimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Joniškio ekipoje žaidė 8 krepšininkai, o labiausiai iš jų išsiskyrė Šarūnas Kulevičius, kuris rungtyniavo be keitimų ir surinko 23 taškus (4/4 dvit., 4/7 trit., 3/4 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 24 efektyvumo balus.

Abi komandos Palangoje sėkmingai atakavo iš trijų taškų zonos – šeimininkai realizavo 12 tolimų metimų iš 25 (48 proc.), o joniškiečiai atsakė su 10 taiklių šūvių iš 25 (40 proc.).

„Delikatesas“ vertėsi be Dariono Rackley, Olisaemeka Nwachie ir Nojaus Jankūno.

„Olimpas“: Karolis Guščikas 18 (8/10 dvit., 4 blok., 25 naud.), Marius Runkauskas 16 (4/7 trit.), Tadas Budrys 13 (6/9 dvit., 6 atk. kam.), Julius Kazakauskas 11 (6 atk. kam.), Justas Vieversys 10 (2/5 trit., 5 rez. perd.), Paulius Danisevičius 9 (3/4 trit., 4 rez. perd.), Šarūnas Valunta 8 (2/8 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Paulius Kazlauskas 7.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 23 (4/4 dvit., 4/7 trit.), Vilius Akučka 13 (3/4 trit.), Lukas Kazlauskas 11 (5/12 dvit., 5 rez. perd.), Devinas Hutchinsonas 10 (2/8 trit., 5 rez. perd.), Ronaldas Rutkauskas 8 (4/7 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.).