Pajūrio ekipų akistatoje – gynyboje varžovus surakinęs „Olimpas“ susitvarkė su klaipėdiečiais

Reivytis Alfredas - ReAl moments nuotr.

Sėkmingai žygiuojantis Palangos „Olimpas“ (19-5) šventes pasitiko džiugiomis nuotaikomis. Sandžio Buškevico auklėtiniai svečiuose 75:58 (28:19, 21:7, 15:12, 11:20) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (3-21) ir šiame „7bet-NKL“ sezone laimėjo 7 kartą iš eilės.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, bet pirmojo kėlinio pabaigoje palangiškiai spurtavo ir pabėgo 28:19.

Antrajame kėlinyje „Olimpas“ surakino klaipėdiečius gynyboje, leido pelnyti jiems 7 taškus bei į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 23 taškų persvara (49:26).

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ ir toliau negalėjo rasti kelių link varžovų krepšio, o tuo pasinaudoję svečiai padidino savo dominavimą iki 29 taškų (55:26).

Paskutiniame ketvirtyje „Olimpas“ jau buvo išsprendęs visus reikiamus klausimus pirmoje dvikovos pusėje ir šventė pergalę –75:58.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Karolis Guščikas, kurio sąskaitoje per 18 minučių buvo 11 taškų (4/6 dvit., 3/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 6 išprovokuotos pražangos ir 20 naudingumo balų.

Klaipėdos komandai Laurynas Mikalauskas per 22 minutes pelnė 7 taškus (2/4 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 15 efektyvumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Narvilas (4/6 dvit.) ir Matas Repšys (2/5 trit.) po 10, Aringas Brazauskas 9 (4/8 dvit., 2 blok.), Laurynas Mikalauskas 7 (9 atk. kam.).

„Olimpas“: Robertas Syčius (2/5 trit.) ir Karolis Guščikas (4/6 dvit.) po 11, Justas Vieversys 10 (2/8 dvit.), Šarūnas Valunta 9, Marius Runkauskas 8 (2/3 trit.), Robert Subotkevič 7 (7 atk. kam.).