Palangiškiai reikalus su „Atletu“ sutvarkė ketvirtajame kėlinyje ir pratęsė pergalių seriją

Reivytis Alfredas - ReAl moments nuotr.

Palangos „Olimpas“ (18-5) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevico auklėtiniai namie 88:63 (20:19, 18:19, 25:20, 25:5) nugalėjo Kauno r. „Atletą“ (9-13) ir iškovojo 6 pergalę iš eilės.

Atkakli kova vyko pirmuosius tris kėlinius, po kurių nedidele persvara priekyje buvo šeimininkai (63:58).

Tačiau visus reikalus „Olimpas“ sutvarkė lemiamame ketvirtyje, kai pradėjo jį spurtu ir galutinai pabėgo nuo priešininkų (75:58), o per paskutines 10 minučių leido jiems pelnyti 5 taškus.

Šeimininkai rungtyniavo be traumą vis dar besigydančio Pauliaus Danisevičiaus.

Kauniečiai iki šio mačo buvo laimėję 6 kartus iš eilės ir vertėsi be Mato Mačijausko.

Palangiškiams Julius Kazakauskas per 20 minučių pelnė 19 taškų (6/7 dvit., 7/9 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

Kauno raj. ekipos gretose išsiskyrė Martynas Zigmantavičius, kurio sąskaitoje per 19 minučių buvo 14 taškų (4/6 dvit., 2/5 trit.), 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 16 efektyvumo balų.

„Olimpas“: Julius Kazakauskas 19 (6/7 dvit., 7/9 baud., 25 naud.), Robert Subotkevič 14 (4/6 dvit., 6 atk. kam.), Karolis Guščikas (5 atk. kam.), Tadas Budrys (6 atk. kam.) ir Paulius Kazlauskas (3/5 trit., 4 rez. perd.) po 9, Robertas Syčius (2/3 trit.) ir Justas Vieversys (6 rez. perd.) po 8.

„Atletas“: Martynas Zigmantavičius 14 (4/6 dvit., 2/5 trit., 3 per. kam.), Rokas Gadiliauskas 12 (3/8 dvit.), Gedeonas Dimoke 10 (2/7 trit., 5 atk. kam.), Gytis Sirutavičius (4 rez. perd.) ir Rokas Pocius (5/6 baud., 7 atk. kam.) po 7.