Tarptautiniame kyokushin karatė turnyre palangiškiai iškovojo medalius

Gruodžio 10 d. Vilniuje, įvyko didžiausias Europoje tarptautinis karate kyokushin turnyras. Jame susirinko net 1600 dalyvių iš daugiau nei 10 Europos šalių. Šiame turnyre sporto klubo „Okinava“ auklėtiniai iškovojo 2 aukso, 6 sidabro ir 11 bronzos medalių.

Prizines vietas laimėjo palangiškiai: Rusnė Svipaitė ir Henrikas Toleikis iškovojo 2 vietas, o Emilija Akmenskaitė ir  Kajus Žvaginis iškovojo 3 vietas. (Trenerė Kristina Basova).

Emilija Akmenskaitė Henrikas Toleikis, Kajus Žvaginis ir jų trenerė Kristina Basova Rusnė Svipaitė
Vilnius Europoje tarptautinis karate kyokushin turnyras sporto klubas „Okinava“ palangiškiai Rusnė Svipaitė Henrikas Toleikis Emilija Akmenskaitė Kajus Žvaginis Trenerė Kristina Basova