Iš 12 taškų deficito išlipę palangiškiai per pratęsimą nugalėjo „Perlą“

Reivytis Alfredas - ReAl moments nuotr.

Palangos „Olimpas“ (14-5) įsirašė 14 pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Sandžio Buškevico kariauna namie 85:81 (19:21, 18:23, 15:17, 23:14) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (10-8).

Svečiai dar turėjo 12 taškų persvarą trečiojo kėlinio viduryje (71:59), bet šeimininkai spurtavo 15:2 ir persverė rezultatą (74:73).

Po minutės pertraukėlės, likus 7 sekundėms vyravo lygybė (75:75), o „Perlo“ puolėjas Edas Valenta galėjo uždaryti rungtynes, bet metimas buvo netikslus.

Rungtynių nugalėtojas toliau sprendėsi pratęsime, kuriame netrūko dramos, o palangiškiai tiksint paskutinėms 60 sekundžių įgijo 4 taškų persvarą (85:81), kurios nebepaleido ir šventė pergalę.

Palangiškius į pergalę vedęs asmeninį šio sezono naudingumo rekordą pagerinęs Julius Kazakauskas, kuris per 36 minutes pelnė 22 taškus (9/11 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 36 efektyvumo balus.

Vilkaviškio ekipoje geriausias sezono rungtynes sužaidė Mantvydas Žukauskas, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 25 taškai (5/8 dvit., 4/9 trit., 3/4 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

„Olimpas“ šioje akistatoje neturėjo Pauliaus Danisevičiaus ir Mariaus Runkausko.

„Perlui“ nepadėjo rezultatyviausias lygos žaidėjas Ajare Sanni, Justinas Tuckeris, Rokas Stankevičius ir Ignas Labutis.

„Olimpas“: Julius Kazakauskas 22 (9/11 dvit., 11 atk. kam., 2 blok., 36 naud.), Robert Subotkevič 21 (3/7 dvit., 4/7 trit.), Karolis Guščikas 17 (7/16 dvit., 13 atk. kam., 2 blok., 4 kld.), Šarūnas Valunta 12 (4/7 dvit., 11 atk. kam., 7 rez. perd., 25 naud.), Justas Vieversys 10 (1/10 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Perlas“: Mantvydas Žukauskas 25 (5/8 dvit., 4/9 trit., 2 blok., 28 naud.), Armandas Bancevičius 19 (4/7 trit., 6 atk. kam.), Edas Valenta (6/9 dvit., 7 atk. kam.) ir Modestas Žaunieriūnas (3/7 dvit., 2/7 trit., 5 atk. kam.) po 13, Titas Pažarauskas 7 (3/8 dvit., 5 atk. kam.).