„7bet-NKL“ atkaklioje lyderių kovoje „Telšiai“ palaužė palangiškius

Dvi nesėkmes iš eilės „7bet-NKL“ čempionate patyrę „Telšiai“ (13-3) atsitiesė namuose. Lyderių mūšyje Povilo Šakinio auklėtiniai 71:66 (17:16, 20:17, 10:17, 24:16) įveikė Palangos „Olimpą“ (12-5).

Žemaitijos sostinėje rungtynės prasidėjo šeimininkų spurtu 8:2, tačiau į tai greitai sureagavę palangiškiai atsakė 10:0 atkarpa (12:8).

Antrajame kėlinyje dar vienas „Olimpo“ spurtas suteikė saugesnį pranašumą svečiams (31:22), bet trys Nojaus Radžiaus tolimi šūviai išlygino rezultatą (33:33).

Abi ekipos žaidė taškas į tašką ir po ilgosios pertraukos, o viskas sprendėsi paskutinėmis mačo minutėmis.

Likus 45 sekundėms telšiškiai pirmavo 6 taškais (68:62), bet tada gavo techninę pražangą, nes pažeidė taisykles „Olimpui“ dar neišsimetus kamuolį nuo galinės linijos.

Marius Runkauskas realizavo baudos metimą ir kitoje atakoje dar pridėjo taiklų tritaškį bei sumažino skirtumą iki vieno metimo (66:68).

Kitoje aikštės pusėje Rolandas Jakštas pataikė 1 baudos metimą iš 2 (69:66), o pražangą išprovokavęs Šarūnas Valunta galėjo sumažinti palangiškių deficitą iki minimalaus, bet abu metimai skriejo pro šalį.

„Olimpas“ vėl prasižengė prieš varžovus, o pergalę „Telšiams“ įtvirtino Ignas Razutis, kuris realizavo abu baudų metimus (71:66).

Telšiškiams Razutis per 32 minutes pelnė 18 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

Palangiškių gretose išsiskyrė Julius Kazakauskas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 13 taškų (5/6 dvit., 3/4 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 27 efektyvumo balai.

Šioje dvikovoje „Telšiams“ nepadėjo Aurimas Urbonas, o „Olimpas“ vertėsi be Pauliaus Danisevičiaus.

„Telšiai“: Ignas Razutis 18 (3/6 trit., 5/5 baud., 7 rez. perd., 29 naud.), Nojus Radžius 14 (4/10 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Rolandas Jakštas 13 (3/7 dvit., 2/5 trit., 10 atk. kam.), Laurynas Kaveckis 12 (2/5 trit.).

„Olimpas“: Marius Runkauskas 18 (5/9 trit., 9 atk. kam.), Šarūnas Valunta (5/9 dvit., 4 kld.) ir Julius Kazakauskas (5/6 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 27 naud.) po 13, Robert Subotkevič 9 (4 kld.).