„Olimpas“ atsitiesė užtikrintai įveikdamas „Žalgirio“ dublerius

Nuotr. V. Selivončikas

3 nesėkmių seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs ir į pergalių kelią grįžęs Palangos „Olimpas“ (12-4) išvykoje 88:62 (21:15, 15:12, 30:22, 22:13) užtikrintai įveikė Kauno „Žalgirį-2“ (9-6).

Kauniečiai kovojo ir neleido varžovams stipriai nutolti pirmąsias 18 minučių, tačiau prieš ilgąją pertrauką svečiai pabėgo į priekį (36:27).

Su kiekvienu kėliniu palangiškiai vis didino pranašumą ir praėjus trims ketvirčiams pirmavo 66:49.

Per paskutines 10 minučių „Olimpas“ įtvirtino savo dominavimą šioje akistatoje bei šventė pergalę – 88:62.

Palangiškių gretose naudingiausias buvo snaiperis Marius Runkauskas, kurio sąskaitoje per 24 minutes – 17 taškų (1/3 dvit., 4/5 trit., 3/3 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 26 naudingumo balai.

„Olimpo“ vidurio puolėjas Tadas Budrys per 16 minučių pridėjo 19 taškų (7/8 dvit.), 5 atkovotus kamuolius bei 22 naudingumo balus.

Žalgiriečių ekipoje rezultatyviausią mačą sužaidęs Matas Vokietaitis per 17 minučių pelnė 17 taškų (5/8 dvit., 7/9 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 22 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Matas Vokietaitis 17 (5/8 dvit., 7/9 baud.), Mantas Juzėnas 10 (2/3 trit.), Emilis Bartninkas 9, Justas Stonkus ir Aleksas Bieliauskas (5 atk. kam.) po 7.

„Olimpas“: Tadas Budrys 19 (7/8 dvit., 5/6 baud., 5 atk. kam.), Marius Runkauskas 17 (4/5 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud.), Karolis Guščikas 13 (6/10 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Šarūnas Valunta (3/8 dvit., 7 rez. perd.) ir Robert Subotkevič po 9, Robertas Syčius 8 (2/3 trit.).