Šių metų lapkričio 11 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos. Jose penkioliktus metus iš eilės dalyvavo ir Palangos karate kiokušin mokyklos „Shodan“ sportininkai. Šios varžybos yra vienos iš svarbiausių visame karate sporto sezone tiek klubams, tiek sportininkams, nes jose yra atrenkami stipriausi mūsų šalies jaunuoliai nuo 10 iki 18 metų amžiaus.

Šiose moksleivių taurės varžybose kumite (kovų) rungtyje pergalių siekė 862 sportininkai iš 40 Lietuvos karate klubų. Palangos karate kiokušin “Shodan” mokyklos auklėtiniai iškovojo 2 sidabro ir dešimt bronzos medalių. Viso Palangos karate kiokušin “Shodan” mokyklos auklėtiniai šiose varžybose iškovojo 12 prizinių vietų.

Vicečempionais tapo auklėtiniai Greta Vaitekūnaitė ir Aurimas Dikšaitis.

U11 mergaičių grupėje svorio kategorijoje -40 kilogramų pusfinalio kovoje Greta laimėjo prieš Mildą Pečeliūnaitę iš klubo Sostinės karate mokykla. Finalinėje kovoje shodanietė nusileido varžovei Ievai Deveikytei iš klubo Energijos smūgis: teisėjai po atkaklios merginų kovos pergalę skyrė varžovei, tad Greta šiose varžybose laimėjo antrosios vietos medalį bei vicečempionės titulą.

U14 berniukų grupėje svorio kategorijoje -60 kilogramų pirmoje kovoje Aurimas įveikė varžovą Martyną Jovaišą iš klubo Takas. Antroje – pusfinalio – kovoje shodanietis užtikrintai laimėjo prieš Augustą Kajoką iš klubo Mohikanas. Finalinėje Aurimo kovoje su Deividu Vinslovu iš klubo Energijos smūgis, teisėjai po įtemptos vaikinų kovos pergalę skyrė varžovui, o Aurimas iškovojo antrosios vietos vicečempiono titulą.

Bronzos medalius iškovojo: Domas Vavilovas, Eva Janušonytė, Julian Kai, Gustas Bričkus, Gustas Serepinas, Linas Skališius, Denas Razmas, Evelina Kavolytė, Karolina Radžiūnaitė, Gustas Petrošius.

Šiose varžybose savo jėgas taip pat išbandė sportininkai: Jokūbas Jašinskas, Aras Barzdžius, Dominykas Reinikis, Simonas Kornišinas, Martina Gurinovaitė, Benas Vansevičius, Airidas Tarnys, Rugilė Krajinskaitė, Enrikas Janušonis.

Karate kiokušin klubo “Shodan” vadovas Lukas Kubilius bei treneris Aivaras Baltmiškis labai džiaugiasi tokiais auklėtinių rezultatais bei kiekvienu Shodan mokyklos sportininku, dalyvavusiu šiose varžybose.

Palangos Kyokushin Karate mokyklos “Shodan” sportininkai iškovojo 2 sidabro ir 10 bronzos medalių Lietuvos moksleivių taurės varžybose, nuotrauka-1
Kėdainių arena karate kyokushin Lietuvos moksleivių taurė Palangos Kyokushin Karate mokykla “Shodan”
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.