Sporto klubas „Okinava" tarp top 5 geriausių Lietuvoje

Lapkričio 11 dieną Kėdainių arenoje vyko karatė kyokushin Lietuvos moksleivių taurės varžybos, kuriose dalyvavo  daugiau nei 1000 dalyvių iš 44 Lietuvos klubų. Sporto klubo Okinava auklėtiniai šiose varžybose iškovojo 19 apdovanojimų ir užėmė 4 komandinę vietą.

Palangiškiai iškovojo net  3 auksus ir 1 bronzą.

Lietuvos moksleivių taurės čempionais tapo: Kajus Loda, Nojus Bundulas ir Henrikas Toleikis.

Bronzą pelnė  Kajus Žvaginis.

Sporto klubo Okinava mokytojos Kristina Basova ir Diana Mačiūtė labai džiaugiasi ir didžiuojasi tokiais aukštais Palangos m. mokinių rezultatais.

Kėdainių arena karate kyokushin Lietuvos moksleivių taurė Sporto klubo „Okinava” čempionai Kajus Loda Nojus Bundulas Henrikas Toleikis bronza Kajus Žvaginis treneiai Kristina Basova Diana Mačiūtė