„Olimpas“ namų tvirtovėje neturėjo vargo su Jurbarko ekipa

Palangos „Olimpas“ (11-1) tęsia dominavimą „7bet-NKL“ sezone. Sandžio Buškevičso kariauna namuose 73:57 (12:7, 17:21, 22:10, 22:19) išrašė didžiausią šio sezono nesėkmę „Jurbarkui-Kariui“ (7-5) ir iškovojo 8 pergalę iš eilės.

Palangoje susitikimas prasidėjo ne itin rezultatyviai. Abi ekipos strigo atakuodamos iš toli, bet atkakli kova tęsėsi visą pirmąją mačo pusę.

Po 10 žaidimo minučių šeimininkai buvo priekyje 12:7 ir minimalią persvarą išlaikė prieš ilgąją pertrauką – 29:28.

„Jurbarkui-Kariui“ ir toliau nesisekė pataikyti iš trijų taškų zonos, kadangi trečiajame kėlinyje tikslo nepasikė visi 9 svečių metimai, o tuo pasinaudojęs „Olimpas“ spurtavo bei atsiplėšė nuo varžovų (51:38).

Paskutinysis ketvirtis klausimų dėl šios dvikovos nugalėtojo jau nebekėlė ir „Olimpas“ įrodė pranašumą prieš Jurbarko ekipą – 73:57.

Dvigubą dublį surinkęs Julius Kazakauskas per 26 minutes pelnė 11 taškų (4/7 dvit., 1/5 trit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Jam talkino Tadas Budrys per 19 minučių pelnęs 12 taškų (5/8 dvit.), atkovojęs 8 kamuolius ir surinkęs 16 efektyvumo balų.

Jurbarko ekipos gretose išsiskyrė Karolis Kokoška, kurio sąskaitoje per 34 minutes – 12 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 12 naudingumo balų.

„Olimpas“: Tadas Budrys 12 (5/8 dvit., 8 atk. kam., 3 per. kam.), Julius Kazakauskas 11 (4/7 dvit., 1/5 trit., 12 atk. kam.), Marius Runkauskas 9 (2/7 trit., 3 per. kam.), Robert Subotkevič (3/8 dvit.) ir Šarūnas Valunta (2/2 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.) po 8, Karolis Guščikas 7 (2 blok.).

„Jurbarkas-Karys“: Karolis Kokoška 12 (4/6 dvit.), Lukas Žukauskas 10 (2/7 trit., 4 per. kam., 4 kld.), Valdas Vasylius (4/5 dvit.) ir Vytautas Šarakauskas (3/8 dvit.) po 8, Mindaugas Lukauskis 7 (0/5 trit., 5 atk. kam.).